Lync'in 2010'daki 2571543 güncelleştirme yüklendikten sonra "Durumu bilinmiyor" durumu için kullanıcının kişiler görüntülenir.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2739693 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Aşağıdaki senaryoyu düşünün:
 • Lync'in 2010 istemcisinde Lync'in Server 2010 ortamında güncelleştirme 2571543 veya Lync'in 2010 bir daha sonra toplu güncelleştirmeyi yükleyin.
 • Federasyon özelliği veya birden çok ön uç havuzları ortamında dağıtma.
 • Federasyon ortamında veya başka bir ön uç havuza 100'den fazla kişi olan bir kullanıcının Lync'in 2010 için imzalar.
Bu senaryoda, birçok kişi Lync'in 2010 için "Durumu bilinmiyor" durumu görüntülenir. Ancak, kişilerin durumu 30 dakika sonra güncelleştirilir.

NotKullanıcı etkilenen kişilere anlık ileti gönderdiğinde, durum bilgileri hemen güncelleştirilir.

Neden

Güncelleştirme 2571543 Lync'in 2010'daki abonelik isteği gönderilir biçimini değiştirir çünkü bu sorun oluşur. 2571543 Veya güncelleştirme 2571543, başarısız abonelik 30 dakika içinde yeniden gönderdiği istekleri belgelenen sorunları giderir Lync'in 2010 bir daha sonra toplu güncelleştirmeyi uyguladıktan sonra güncelleştirin.

Notlar
 • 2571543 Güncelleştirme abonelik isteği gönderilir biçimini değiştirir. Federasyon için çok fazla varlığı abonelik isteği gönderildiğinde oluşan bir sorun ilgili kişileri veya için kişiler bu değişikliği precents, başka bir ön uç havuzunda yer alır.
 • Bu güncelleştirmeyi yükledikten sonra abonelik isteği gönderilmeden önce bir sıraya eklenir.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için aşağıdaki toplu güncelleştirmeyi yükleyin.
2737155 Lync'in 2010 için toplu güncelleştirme paketinin açıklaması: Ekim 2012

Önemli Bu bölüm, yöntem veya görev kayıt defterini nasıl değiştireceğinizin anlatıldığı adımlar içermektedir. Ancak, kayıt defterini hatalı olarak değiştirirseniz önemli sorunlar oluşabilir. Bu nedenle, bu adımları dikkatlice uyguladığınızdan emin olun. Daha fazla koruma için değiştirmeden önce kayıt defterini yedekleyin. Daha sonra bir sorun çıkması durumunda kayıt defterini geri yükleyebilirsiniz. Yedekleme ve geri yükleme kayıt defteri hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
322756 Yedekleme ve Windows kayıt defterini geri yükleme hakkında
Bize sizin için düzeltmeyi etkinleştirmek için düzeltme paketini yükledikten sonra git "Benim adıma düzelt"bölümüne bakın. Düzeltmeyi kendiniz etkinleştirmeyi tercih ediyorsanız, git "Kendim düzeltmek istiyorum" bölümüne gidin.

Benim adıma düzeltOtomatik olarak düzeltmeyi etkinleştirmek için tıklatın Bu sorunu düzelt düğmesini veya bağlantısını. Sonra'ı tıklatın Çalıştır içinde Dosya karşıdan yükleme iletişim kutusunu tıklatın ve adımları izleyin Bu sorunu düzelt Sihirbazı.


Bu resmi kapatBu resmi aç
assets fixit1
Düzeltmeyi etkinleştirmek
Microsoft Düzelt 55031
Bu resmi kapatBu resmi aç
assets fixit2


Notlar
 • Bu sihirbaz yalnızca İngilizce olabilir. Ancak, otomatik düzeltme, Windows'un diğer dil sürümleri için de kullanılabilir.
 • Sorun olan bilgisayarda değilseniz Düzelt çözümünü bir flash sürücüye veya CD'ye kaydedin ve sonra sorunun yaşandığı bilgisayarda çalıştırın.
 • Biz Görüşleriniz bizim için önemlidir. Görüşünüzü veya bu çözümle ilgili sorunları bildirmek için lütfen ilgili yorum "Benim adıma düzelt"blog veya bize bir e-posta ileti.

Kendim düzeltmek istiyorum

Düzeltme paketini yükledikten sonra düzeltmeyi etkinleştirmek için aşağıdaki adımları izleyin:
 1. Kayıt Defteri Düzenleyicisi'ni açın. Bunu yapmak için tıklatın Başlat, içinde regedit yazın Aramayı Başlat kutusuna ve sonra Enter tuşuna basın.
 2. Bulun ve aşağıdaki kayıt defteri anahtarlarını tıklatın:
  hkey yerel MACHINE\Software\Policies\Microsoft\Communicator
 3. Üzerinde Düzenle menüsü, Yenive ardından dword (32 bit)Değer.
 4. DisableDropTransactionOnSeqNumLimityazın ve Enter tuşuna basın.
 5. Düzen menüsünde, Değiştir' i tıklatın.
 6. İçinde Değer verisi kutu, type 1ve'ı tıklatın TAMAM.
 7. Çıkış Kayıt Defteri Düzenleyicisi.

Daha fazla bilgi

Lync'in 2010 için toplu güncelleştirme paketleri hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
2571543 Lync'in 2010 için toplu güncelleştirme paketinin açıklaması: Temmuz 2011

Özellikler

Makale numarası: 2739693 - Last Review: 5 Aralık 2012 Çarşamba - Gözden geçirme: 3.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Lync 2010
Anahtar Kelimeler: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseinter kbmsifixme kbfixme kbmt KB2739693 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2739693

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com