Virüsten koruma yazılımı Visual SourceSafe performansı olumsuz

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 274051 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Virüsler e-posta ve ınternet üzerinden yayılmasını üzerinden Artırılmış konuları ile her dosyanın her dosyayı açılmadan tarayan bir özelliği birçok virüsten koruma yazılımı şirketlerinin uygulanan. Bu özellik, Visual SourceSafe'i (VSS) performansı çarpıcı bir etkisi olabilir. Bu özellik bazı durumlarda otomatik olarak koru veya Otomatik tarama adı verilir.

Daha fazla bilgi

Otomatik tarama</a0> özelliği, bir şube veya diğer büyük ölçekli Visual SourceSafe işlemi yaptığınızda Visual SourceSafe pek çok küçük dosya çiftlerinden oluşur çünkü çarpıcı bir performans etkisi olabilir. Bir durumda, bu özelliği etkinleştirilmiş bir VSS proje üzerinde gerçekleştirilen bir şube sekiz saat sürdü; devre dışı özelliğiyle, 20 dakika'aştı.

Bu özellik, operasyonlar ağ üzerinden olmuyor olan ve ağ performansını tarafından etkilenen gibi çarpıcı bir efekt olabilir. Aynı anda bunlar da diğer kullanıcıların ağ performansını etkileyen.

Çoğu virüsten koruma yazılımı şirketlerinin hangi dosya türleri, bu özellikleri taranıp yapılandırmanıza izin verir.

Microsoft Visual SourceSafe desteği, virüs <a0>Visual SourceSafe</a0> sunucusundaki otomatik tarama seçeneği olmadan denetimi etkinleştirmek ve yalnızca SourceSafe sunucu üzerindeki dosyaların tam bir tarama düzenli aralıklarla yapmanız önerir.

Özellikler

Makale numarası: 274051 - Last Review: 24 Şubat 2014 Pazartesi - Gözden geçirme: 1.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Visual SourceSafe 4.0 Standard Edition
  • Microsoft Visual SourceSafe 4.0a
  • Microsoft Visual SourceSafe 5.0 Standard Edition
  • Microsoft Visual SourceSafe 6.0 Standard Edition
  • Microsoft Visual SourceSafe 2005 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbinfo KB274051 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:274051

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com