Síťové služby může být po účet je zakázán přístup

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 274064 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Interaktivně přihlášený uživatel může pokračovat přístup k síťové služby (například vzdálený soubor sdílí) po které byl uživatelský účet zakázán.

Toto chování může očekávat, pokud je zakázáno Vynutit omezení přihlášení; však toto chování může nastat dokonce i s povoleným nastavením Vynutit omezení přihlášení.

Příčina

Toto chování může dojít za následujících podmínek:
  • Uživatel již bylo připojení k síťové službě v okamžiku účet byl zakázán. Zákaz účtu neodpojí existující služby Síťová připojení. (To platí také pro Microsoft Windows NT 4.0.)
  • Uživatel již bylo mezipaměti Kerberos "lístek služby" pro síťové služby, která umožňuje uživateli být ověřeny a znovu připojit ke službě, dokud nevyprší platnost lístku. Výchozí doba platnosti lístku je 10 hodin. Ve výchozí konfiguraci může uživatel mít na lístek, pokud uživatel se pokusil o ověření pomocí služby v rámci posledních 10 hodin.
  • Uživatel již měla Kerberos "ticket granting ticket" (TGT), což umožňuje uživateli získat lístky služeb. Pokud je povoleno nastavení Vynutit omezení přihlášení uživatele získat lístky služeb pro až 20 minut po účet je zakázán. Přesný čas závisí na jak dlouho replikace trvá informace účtu k dosažení všech řadičů domény. Pokud není povoleno nastavení Vynutit omezení přihlášení, může uživatel získat lístky služby dokud nevyprší platnost lístku TGT; výchozí období vypršení platnosti je 10 hodin.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows 2000. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
260910Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows 2000

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v systému Windows 2000.
Tento problém byl poprvé opraven v systému Windows 2000 Service Pack 2.

Vlastnosti

ID článku: 274064 - Poslední aktualizace: 1. února 2014 - Revize: 2.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbfix kbwin2000presp2fix KB274064 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:274064

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com