Zásady skupiny vzdálené aktualizace jsou viditelné pro uživatele

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2741537 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Pokud správce používá vzdálené funkce aktualizace Zásady skupiny první přidané do prostředí Windows PowerShell a Zásady skupiny Management Console (GPMC) v systému Windows 8 a Windows Server 2012, viz uživatelé zobrazení příkazového řádku. Jestliže uživatelé zkoumat zobrazení, který zobrazí GPUPDATE.EXE je spuštěn interaktivně pro každého uživatele, který je přihlášen. Však pokud uživatel zavře příkazového řádku namísto čekání jej zavřít sám, Zásady skupiny uživatele neaktualizuje pro daného uživatele.

Příčina

Windows 8 a Windows Server 2012 GPMC a rutiny Invoke GpUpdate poskytují funkce vzdálené aktualizace vytvořením jednorázové naplánované úlohy v cílových počítačích. To poskytuje funkce Vzdálená aktualizace pro následující operační systémy bez nutnosti aktualizace softwaru:
  • Systém Windows Vista
  • Windows 7
  • Windows Server 2008
  • Windows Server 2008 R2

Tyto naplánované úlohy v kontextu uživatel je přihlášen. Návrh Plánovač úkolů systému Windows vyžaduje interaktivní řádku v tomto scénáři.

Řešení

Pokud chcete aktualizovat zásady počítače a není uživatel ve vzdálených počítačích, byste měli použít -cílový počítač argument s rutiny Invoke GpUpdate . Tato metoda nevytváří uživatelské naplánované úkoly. Jinak by uživatelé porozumět příkazového řádku tento konkrétní vlaku a měla připomenout jim čekat na samotné zavřete a není ukončena předčasně.

Další informace

Toto chování je záměrné. Další informace o rutiny Invoke GpUpdate naleznete na následujícím webu Microsoft TechNet:
Vyvolat GPUpdate.
Další informace o vzdálené aktualizace Zásady skupiny a jiných Zásady skupiny funkcí, které byly přidány do systému Windows Server 2012 naleznete na následujícím webu Microsoft TechNet:
Přehled Zásady skupiny

Vlastnosti

ID článku: 2741537 - Poslední aktualizace: 25. září 2012 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Windows 8
  • Windows 8 Enterprise
  • Windows 8 Professional
  • Windows Server 2012 Datacenter
  • Windows Server 2012 Standard
Klíčová slova: 
kbmt KB2741537 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2741537

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com