Uzak Grup İlkesi güncelleştirmeleri kullanıcılar tarafından görülebilir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2741537 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Yönetici kullandığında, ilk Grup İlkesi güncelleştirme işlevselliğini Grup İlkesi Yönetim Konsolu (gpmc) ve Windows PowerShell Windows 8 ve Windows Server 2012, kullanıcılar Bkz: komut istemi görüntüsü eklendi. Kullanıcılar görüntü incelediğinizde, görürler gpupdate.exe, etkileşimli olarak oturum açan her kullanıcı için çalışıyor. Ancak, kullanıcı Grup İlkesi kullanıcı kendisini kapatmak için bekleyen yerine komut istemi kapatır, o kullanıcı için güncelleştirmez.

Neden

Windows 8 ve Windows Server 2012 gpmc ve Invoke GpUpdate cmdlet hedeflenen bilgisayarlarda tek seferlik zamanlanmış görevler oluşturarak uzaktan güncelleştirme işlevselliği sağlar. Bu yazılım güncelleştirmeleri gerek kalmadan aşağıdaki işletim sistemlerine uzaktan güncelleştirme işlevselliği sağlar:
  • Windows Vista
  • Windows 7
  • Windows Server 2008
  • Windows Server 2008 R2

Bu zamanlanmış görevler oturum açan her kullanıcının bağlamında çalıştırılır. Bu senaryoda bir etkileşimli istemi Windows Görev Zamanlayıcısı'nı Tasarım gerektirir.

Çözüm

Bilgisayar İlkesi ile kullanıcı ilkesinin uzak bilgisayarlarda değil güncelleştirmek isterseniz, kullanmanız gereken -hedef bilgisayarÇağır GpUpdate cmdlet ile birlikte bağımsız değişken. Bu yöntem, kullanıcı başına zamanlanan görevler oluşturmaz. Aksi takdirde, bu belirli komut istemi anlamak için kullanıcıları eğit ve bunları kendisi kapatır ve erken kapatmak değil bekleyin anımsatmak.

Daha fazla bilgi

Bu davranış tasarım gereğidir. Invoke GpUpdate cmdlet'i hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft TechNet Web sitesine gidin:
GPUpdate çağırma
Uzak Grup İlkesi güncelleştirmesini ve Windows Server 2012 ' eklenen diğer Grup İlkesi özellikleri hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft TechNet Web sitesine gidin:
Grup İlkesi'ne genel bakış

Özellikler

Makale numarası: 2741537 - Last Review: 25 Eylül 2012 Salı - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Windows 8
  • Windows 8 Enterprise
  • Windows 8 Professional
  • Windows Server 2012 Datacenter
  • Windows Server 2012 Standard
Anahtar Kelimeler: 
kbmt KB2741537 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2741537

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com