Оновлення політики дистанційного Група видимі для користувачів

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2741537 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

Ознаки

Коли адміністратор використовує віддалений групової політики оновлення функції, які спочатку додано до консолі керування груповою політикою (GPMC) і Windows PowerShell у Windows 8 і Windows Server, 2012 користувачі бачать командний рядок у режимі адміністратора відображення. Коли користувачі вивчити дисплей, вони бачать, що GPUPDATE.EXE інтерактивно працює для кожного користувача, який увійшов до системи. Однак, якщо користувач закриє у командному рядку, не чекаючи її закривати себе, користувач групової політики не оновлює для цього користувача.

причина

Windows 8 і Windows Server 2012 GPMC і командлета Invoke-GpUpdate надають оновлення віддаленого функціональність, створюючи одноразова запланованих завдань на цільових комп'ютерах. Це забезпечує оновлення віддаленого функціональність для таких операційних системний інтегратор без необхідності оновлення програмного забезпечення:
  • Windows Vista
  • Windows 7
  • Windows Server 2008
  • Windows Server 2008 R2

Ці заплановані завдання, запуск у контексті кожного користувача, який увійшов до системи. Планувальник завдань Windows дизайн вимагає інтерактивного рядка в цьому сценарії.

Розв'язанн

Якщо потрібно оновлювати політики на комп'ютері і не політики користувача на віддалених комп'ютерах, слід використовувати в -цільовий комп’ютер-зразок аргументу, разом з Invoke-GpUpdate командлет. Цей метод не створення користувацького запланованих завдань. В іншому випадку, ви повинні тренуватися користувачам зрозуміти цей конкретний командний рядок і повинні нагадати їм чекати його закрити себе і не закривайте це передчасно.

Додаткові відомості

Цю ситуацію передбачено. Для отримання додаткових відомостей про команди cmdlet Invoke-GpUpdate перейдіть до наступного веб-сайт Microsoft TechNet:
Викличте GPUpdate
Щоб отримати додаткові відомості про оновлення віддаленого групової політики та інші засоби групової політики, які були додані в Windows Server 2012 перейдіть до наступного веб-сайт Microsoft TechNet:
Група політики огляд

Властивості

Номер статті: 2741537 - Востаннє переглянуто: 25 вересня 2012 р. - Редакція: 1.0
Застосовується до:
  • Windows 8
  • Windows 8 Enterprise
  • Windows 8 Professional
  • Windows Server 2012 Datacenter
  • Windows Server 2012 Standard
Ключові слова: 
kbmt KB2741537 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2741537

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com