Güvenli Mod Sorun Gidericisi açıklaması

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 274155 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Bu makalede, Windows Millennium Edition'da (Me) bulunan bir güvenli mod sorun gidericisi bileşeni.

Daha fazla bilgi

Güvenli Mod Sorun Gidericisi, Yardım ve Destek'ın bir bileşenidir. Bu sorun giderici, Windows'un normal başlamasını engelleyebilir sorunları keşfetmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Bilgisayarı güvenli modda başlattığınızda sorun gidericisini otomatik olarak görüntülenir. Güvenli Mod Sorun Gidericisi çalıştırmak için <a0></a0>, sorun gidericiyi çalıştırmak için ileri ' yi tıklatın ve sonra da sistem geri yükleme yardımcı programı'nı çalıştırmak için bağlantıyı tıklatın.

Sorun gidericiyi çalıştırmak istiyorsanız, sorun gidericiyi kapatmak için sağ üst köşedeki Kapat (X) düğmesini tıklatın.

El ile Güvenli Mod Sorun Gidericisi başlatmak için Başlat ' ı tıklatın, Çalıştır ' ın üzerine gelin, aşağıdaki komutu yazın ve Tamam ' ı tıklatın:
hcp://help/tshoot00/w0safemode.htm
Sistem Geri Yükleme yardımcı programı'nı hakkında ek bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
267951Windows Millennium Edition'daki Sistem Geri Yükleme Yardımcı Programının Açıklaması

Özellikler

Makale numarası: 274155 - Last Review: 10 Şubat 2014 Pazartesi - Gözden geçirme: 1.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows Millennium Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbinfo KB274155 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:274155

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com