Soubory ADM nejsou k dispozici v adresáři SYSVOL v konzole pro správu infrastruktury stav možnosti

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2741591 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při kontrole replikace Zásady skupiny pomocí možnosti stav infrastruktury konzoly Správa Zásady skupiny (GPMC), která byla zavedena v systému Windows Server 2012 zjistíte, že všechny řadiče domény zprávu "replikace probíhá." Navíc při kontrole sdílené položky SYSVOL v řadičích domény si všimnete, že soubory šablon pro správu (ADM) nejsou v adresáři SYSVOL, s výjimkou v emulátoru primárního řadiče domény (PDC). Další ukáže, že SYSVOL byla nastavena správcem k odfiltrování soubory ADM, chcete-li minimalizovat velikost.

Příčina

Možnost Stav infrastruktury GPMC není zkontrolujte soubory v adresáři SYSVOL podle typu nebo schopnosti a nedodržuje vlastní služby replikace souborů (FRS) nebo distribuovat soubor služby replikace (DFSR) pravidla filtrování. Soubor zabezpečení, algoritmus hash nebo počet rozdíly v obsahu složky SYSVOL zásady mezi řadiči domény, které jsou označeny jako "replikace probíhá."

Jak potíže obejít

Toto chování je záměrné. Chcete-li tento problém vyřešit několika způsoby. V sestupném pořadí podle doporučení, jsou takto:
  • Změna Zásady skupiny z počítačů se systémem Windows Vista nebo novější verzi systému Windows pomocí centralizované úložiště ADMX spolu s filtry a odstranit existující soubory ADM ze složky SYSVOL.
  • Změnit Zásady skupiny z počítače se systémem Windows Vista nebo novější verzi systému Windows pomocí místní kopie ADMX. (Toto je výchozí chování). Odstranit existující soubory ADM z SYSVOL
  • Pomocí alternativní nástroje GPMC stavu infrastruktury. Nepoužívejte nástroj pro ověření Zásady skupiny (gpotool.exe).
  • Odebrat filtry a nechat ADM soubory replikovány do všech řadičů domény.
Soubory ADM nejsou použity pro zpracování Zásady skupiny, pokud jste vytvořili vlastní soubory ADM jiných společností než Microsoft. Používají se pouze pro úpravy a protokolování výsledné sady zásad ze systému Windows Server 2003 a Windows XP. Tyto operační systémy jsou v jejich životním cyklu rozšířené podpory. Tento typ souboru byl nahrazen v systému Windows Vista a centralizované úložiště SYSVOL byla přidána do 2007.

Další informace

Možnost Stav infrastruktury GPMC není přezkoumá složky mimo obsah složky zásady. Například není zkoumat, služba NETLOGON nebo centrálního úložiště ADMX složky PolicyDefinitions.

Další informace získáte v článcích báze Microsoft Knowledge Base:
929841Jak vytvořit centrální úložiště pro soubory šablon pro správu Zásady skupiny v systému Windows Vista

813338 Jak minimalizovat velikost SYSVOL odstraněním šablony pro správu (souborů ADM)

Vlastnosti

ID článku: 2741591 - Poslední aktualizace: 27. listopadu 2012 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Windows Server 2012 Datacenter
  • Windows Server 2012 Standard
  • Windows 8
  • Windows 8 Enterprise
  • Windows 8 Pro
Klíčová slova: 
kbmt KB2741591 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2741591

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com