ADM súbory nie sú prítomné v SYSVOL GPMC infraštruktúry stav option

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2741591 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Príznaky

Keď preskúmate replikáciu skupinovej politiky pomocou možnosti stavu infraštruktúry skupinovej politiky Management Console (GPMC), ktorý bol zavedený v systéme Windows Server 2012, zistíte, že všetky radiče domény správa "replikácie prebieha." Navyše, keď budete skúmať SYSVOL podiel na radičoch domény, si všimnete, že šablóny na správu (ADM), súbory nie sú prítomné v SYSVOL okrem na primárnej doméne radič emulátor. Doplňujúce vyšetrenia ukazuje, že SYSVOL predtým bol nakonfigurovaný správcom odfiltrovať ADM súbory s cieľom minimalizovať veľkosť.

Príčina

Stav infraštruktúry GPMC možnosť neskúma súbory v SYSVOL podľa typu alebo schopnosti a neriadi prispôsobené služby replikácie súborov (FRS) alebo distribuované súbor služba replikácie (DFSR) pravidlá filtrovania. Súbor počítať, hash alebo zabezpečenia rozdiely v obsahu priečinka SYSVOL podmienky medzi radičmi domény sú označené ako "replikácie prebieha."

Ako problém obísť

Toto správanie je zámerné. Existuje niekoľko spôsobov, ako obísť toto správanie. V zostupnom poradí podľa odporúčania, sú nasledujúce:
  • Zmena skupinovej politiky z počítačov so systémom Windows Vista alebo novšiu verziu systému Windows pomocou centralizovanej ADMX obchod spolu s filtrami a odstrániť existujúce súbory ADM zo SYSVOL.
  • Zmeniť skupinovú politiku z počítačov so systémom Windows Vista alebo novšiu verziu systému Windows pomocou lokálne kópie ADMX. (Toto je predvolené správanie.) Odstrániť existujúce súbory ADM z SYSVOL
  • Používať alternatívne nástroj GPMC infraštruktúry statusu. Nepoužívajte skupinovej politiky overenie Tool (gpotool.exe).
  • Odstráňte filtre a nechať ADM súbory replikovať na všetkých radičoch domény.
Súbory ADM sa nepoužívajú na spracovanie skupinovej politiky, ak ste vytvorili vlastné súbory ADM Microsoftu. Používajú sa len pre editáciu a zapisovanie RSoP zo systému Windows Server 2003 a Windows XP. Tieto operačné systémy sú ich rozšírená podpora životného cyklu. Tento typ súboru bol nahradený v systéme Windows Vista, a centralizované SYSVOL obchod bol pridaný v roku 2007.

Ďalšie informácie

Stav infraštruktúry GPMC možnosť neskúma priečinkov mimo politiky obsahu priečinka. Napríklad, to neskúma NETLOGON alebo centrálne úložisko ADMX PolicyDefinitions priečinok.

Ďalšie informácie nájdete kliknite na nasledovné čísla článkov, čím zobrazíte články v databáze Microsoft Knowledge Base:
929841Ako vytvoriť ukladacom priestore strednej skupiny politike šablón pre správu súborov v systéme Windows Vista

813338 Ako minimalizovať SYSVOL veľkosť odstránením šablóny na správu (súbory .adm)

Vlastnosti

ID článku: 2741591 - Posledná kontrola: 27. novembra 2012 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Windows Server 2012 Datacenter
  • Windows Server 2012 Standard
  • Windows 8
  • Windows 8 Enterprise
  • Windows 8 Pro
Kľúčové slová: 
kbmt KB2741591 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2741591

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com