adm dosyaları gpmc altyapı durumu seçeneğinde sysvol içinde mevcut değildir.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2741591 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Windows Server 2012 ' kullanılmaya başlanan Grup İlkesi Yönetim Konsolu (gpmc) altyapı durumu seçeneğini kullanarak Grup İlkesi çoğaltma incelediğinizde, tüm etki alanı denetleyicileri "çoğaltma ediyor." rapor dikkat edin Ayrıca, etki alanı denetleyicilerinde sysvol paylaşımının incelediğinizde, Yönetim Şablonu (adm) dosyaları birincil etki alanı denetleyicisi (pdc) öykünücüsü sysvol dışında mevcut değil görebilirsiniz. sysvol önceden out adm dosyalarının boyutunu en aza indirmek için filtre uygulamak için bir yönetici tarafından yapılandırılan ek inceleme gösterir.

Neden

gpmc altyapı durumu seçenek türü veya yeteneği sysvol dosyaları incelemek değil ve özelleştirilmiş Dosya Çoğaltma Hizmeti (frs) veya dağıtılmış dosya hizmeti çoğaltma (filtreleme kurallarına dfsr) izlemez. Herhangi bir dosya sayısı, karma veya güvenlik ilkeleri sysvol klasörü içeriği arasındaki farkları etki alanı denetleyicileri "çoğaltma ediyor." olarak işaretlenir

Pratik Çözüm

Bu davranış tasarım gereğidir. Bu davranışa geçici bir çözüm bulmak için birkaç yol vardır. Önerisi azalan sırada Bunlar aşağıdadır:
  • Değişikliği Grup İlkesi bilgisayarlara merkezi admx mağaza filtreleri ile birlikte kullanarak Windows Vista veya daha sonraki bir Windows sürümünü çalıştırıyor ve sysvol varolan adm dosyalarını silin.
  • Grup İlkesi admx yerel kopyalarını kullanarak Windows Vista veya daha sonraki bir Windows sürümünü çalıştıran bilgisayarlardan değiştirin. (Varsayılan davranış budur.) sysvol varolan adm dosyalarını sil
  • Alternatif bir altyapı durumu gpmc aracını kullanın. Grup İlkesi Doğrulama Aracı (gpotool.exe) kullanmayın.
  • Filtreyi kaldırın ve izin adm dosyaları tüm etki alanı denetleyicilerine çoğaltmak.
Microsoft'a ait olmayan özel adm dosyaları oluşturulmaması adm dosyaları Grup İlkesi işleme için kullanılmaz. Düzenleme ve Windows Server 2003 ve Windows xp RSoP oturum açma için kullanılırlar. Bu işletim sistemlerine genişletilmiş destek ömrünü vardır. Windows Vista'da, bu dosya türü değiştirildi ve merkezi bir sysvol mağaza 2007'de eklendi.

Daha fazla bilgi

gpmc altyapı durumu seçeneği klasörleri dışında ilkeleri klasör içeriğini incelemek değil. Örneğin, netlogon veya admx depodan PolicyDefinitions klasörü incelemek değil.

Daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleleri görüntülemek üzere aşağıdaki makale numaralarını tıklatın:
929841Windows Vista'da Grup İlkesi yönetimsel şablon dosyaları için merkezi depo oluşturma hakkında

813338 Yönetim Şablonları (.adm dosyaları) kaldırarak sysvol boyutlarını en aza nasıl

Özellikler

Makale numarası: 2741591 - Last Review: 27 Kasım 2012 Salı - Gözden geçirme: 2.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Windows Server 2012 Datacenter
  • Windows Server 2012 Standard
  • Windows 8
  • Windows 8 Enterprise
  • Windows 8 Pro
Anahtar Kelimeler: 
kbmt KB2741591 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2741591

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com