Zakázané programy se zobrazují v části instalace softwaru objektu Zásady skupiny

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 274269 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při otevření objektu Zásady skupiny (GPO) a prozkoumejte jeho hodnoty instalace softwaru může být zakázáno některé položky, které jsou zobrazeny v podokně výsledků (je zobrazena ikona červenou barvou).

Příčina

K tomuto chování může dojít, pokud rozšíření modulu snap-in Software Installation Group Policy nefungují správně při správce spravuje některý software (například přiřadit, publikovat, nakonfigurovat nebo upgradovat balíčku). Položka je zakázáno.

Jakmile správce činnosti správy, položka provedených ve službě Active Directory. Pokud nastane problém před dokončením činnosti správy správce, tato položka stále existuje, i když nemá žádný vliv na správu softwaru.

Řešení

Chcete-li toto chování vyřešit, musíte odstranit zakázané program a opakujte činnosti správy (například přiřadit nebo publikovat jej).

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku.

Další informace

Pokud konzola Microsoft Management Console (MMC) má potíže při provádění programu zavedení (distribuce) při dalším otevření MMC, panely aplikace může seznam zakázaných programů. K tomuto chování dochází, protože program nasazení zahrnují transakční procesu.

Nejprve je vytvořen objekt Služby Active Directory. Potom po dokončení nasazení úpravy (například inovace seznamy nebo transformací) jsou potvrzených současně. Uprostřed této operace dojde k potížím, objekt zůstane ve stavu neškodnost, ale je zobrazena jako zakázané. Správci jsou moci odstranit.

Vlastnosti

ID článku: 274269 - Poslední aktualizace: 31. října 2006 - Revize: 1.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Server
Klíčová slova: 
kbmt kbprb KB274269 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:274269

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com