Devre dışı bırakılan program grup ilkesi nesnesi yazılım yükleme bölümüne görüntüleniyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 274269 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Bir grup ilkesi nesnesini (GPO) açmak ve yazılım yükleme değerlerini inceleyin, sonuç bölmesinde görüntülenen bazı girişler devre dışı bırakılabilir (kırmızı renkli bir simge görüntülenir).

Neden

Bu davranış, bir yönetici, herhangi bir yazılım (örneğin atama, yayımlama, yapılandırmak veya paket yükselttikten) yönetir yazılım yükleme Grup ilkesi ek bileşeni uzantıları düzgün çalışmıyor oluşabilir. Giriş devre dışı bırakılır.

Yönetici, bir yönetim aktivite başladığında, Active Directory'de bir girdi yapıldı. Bir sorun oluşursa, aktivite yönetimi yönetici tamamlamadan önce karşın yazılım yönetimi üzerinde hiçbir etkisi bu girdiyi yine de, bulunmaktadır.

Çözüm

Bu davranışı gidermek için <a0></a0>, devre dışı bırakılan program silin ve sonra yönetim etkinliği (örneğin atamak veya yayımladığınızda) yinelemeniz gerekir.

Durum

Microsoft, bu makalenin başında listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

MMC bir sonraki açılışında program dağıtımları (dağıtım) gerçekleştirirken, Microsoft Yönetim Konsolu'nu (MMC) bir sorun varsa, uygulama panelini devre dışı bırakılmış programların listeleyebilir. Bu davranış, bilgisayarınıza bir program dağıtımları hareketsel bir işlem içeren oluşur.

Önce Active Directory nesnesi oluşturulur. Sonra dağıtım tamamlandığında (yükseltme listeler veya dönüşümler gibi) tüm değişiklikleri aynı anda edilendir. Bu işlemin ortasında bir sorun ortaya çıkarsa, nesne zararsız bir durumda bırakılır, ancak devre dışı olarak gösterilir. Silmek, yöneticiler arayamayacaktır.

Özellikler

Makale numarası: 274269 - Last Review: 31 Ekim 2006 Salı - Gözden geçirme: 1.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows 2000 Server
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbprb KB274269 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:274269

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com