Jak přenést nebo nasazení prostředí Novell NetWare Windows

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 274279 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Pokud uvažujete o migraci z Novell NetWare Windows nebo informace o zavedení kombinované prostředí je třeba tento článek poskytuje strategie a doporučení získat spuštěna.

Další informace

Další informace o těchto strategií a doporučení, přejděte na jeden z následujících webů společnosti Microsoft:Tento dokument poskytuje průvodce pro zákazníky plánování migrovat vše nebo část jejich NetWare prostředí operačního systému. Popis přenosu a interakce nástroje NetWare poskytovaná společností Microsoft je zahrnuta, stejně jako plánování podrobný návod k použití nástroje k přenesení NetWare souborů, adresářů a souborové a tiskové služby Windows a služby Active Directory.Windows je navržena poskytnout koncovému uživateli a odborníky výkonné nové možnosti produktivitu v jakémkoli typu prostředí organizace. Tento papír se zaměřuje na schopnosti systému Windows v prostředí Novell NetWare, včetně NetWare 5, 4.x a starší prostředích.Windows je ideální pro smíšených prostředích musí uživatelé pracovat s Novell NetWare, UNIX, nebo servery sálových stejně jako systém Windows 2000 Server nebo Windows NT Server. Tato příručka popisuje kroky instalace a konfigurace operačního systému v síti se systémem Novell NetWare.Microsoft Directory synchronizace služby (MSDSS), je součástí systému NetWare verze 5.0, provede synchronizaci Active Directory s knihařství možné NDS a NetWare 3.x.Tento papír popisuje architekturu a technologie služby Directory synchronizace součást systému NetWare verze 5.0.

Vlastnosti

ID článku: 274279 - Poslední aktualizace: 1. března 2007 - Revize: 3.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbinfo KB274279 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:274279

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com