Клонування контролер домену не відновлює всі служби імен

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2742874
Розгорнути все | Згорнути все

Ознаки

Ви використовуєте на віртуальними домену контролера (VDC) клонування особливість, яка представила Windows Server 2012. Після того, як ви клонувати новий контролер домену, ви знайдете, що не всі служби імен (SPN) відновлюються на контролері домену.

Під Вільний час перевірки цього питання, ви помітите, що автоматично, що якщо набір з трьох частин SPN включає ім'я NetBIOS, яке має порт і в іншому випадку ідентичні ім'я NetBIOS, яке не має порту, запис А порт це не наново, використовуючи нове ім'я комп'ютера.

Наприклад, ви помітили наступні приклади, які мають однакові імена NetBIOS:
  • customspn / DC1:200 / app1-Це три частини SPN має порт (: 200) яке зазначено. У цьому випадку на SPN є автоматично наново з використанням нових повне ім'я. На SPN не відтворюється за допомогою нових NetBIOS ім'я комп'ютера.
  • customspn, DC1, app1-Це три частини SPN відсутній вказаний порт. Автоматично у цьому сценарії на SPN це не наново, використовуючи нове ім'я комп'ютера

Однак, SPN, які не мають три частини, усі імена відновлюється і повне відновлюються, незалежно від того, чи вказано порти. Наприклад, ви помітили, що у всіх таких сценаріїв, SPN відновлюються:
  • customspn / DC1:202
  • customspn/DC1
  • customspn/DC1.corp.contoso.com:202
  • customspn/DC1.corp.contoso.com

причина

Це обмеження процес перейменування контролера домену у Windows і не є специфічним для клонування.

Розв'язанн

Вручну створіть відсутні запис А бізнес-партнера за допомогою SETSPN.EXE або команди cmdlet Windows PowerShell Набір-AdComputer .

Додаткові відомості

Три частини SPN не повністю обробляються контролера домену, перейменування логіки у будь-якому випадку. Служб Windows, які є в є осторонь від цієї проблеми. Це тому, що застосунок-служба заново створити будь-яких відсутні SPN, як необхідно. Інших додатків може бути потрібно ввести SPN вручну, щоб вирішити цю проблему. Для отримання додаткових відомостей перегляньте документацію продукту.

Щоб отримати додаткові відомості про настроювання та виправлення в постійного струму разом з деталей і крок за кроком керівництво перейдіть до таких веб-сайтах корпорації Майкрософт:
http://TechNet.Microsoft.com/EN-US/Library/hh831734.aspx
http://Go.Microsoft.com/fwlink/p/?LinkId=236370

Властивості

Номер статті: 2742874 - Востаннє переглянуто: 21 вересня 2012 р. - Редакція: 1.0
Ключові слова: 
kbmt KB2742874 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2742874

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com