"Nejsou k dispozici žádné přihlašovací servery" Chyba za klonování řadiče domény

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2742908 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Použijete v virtualizované domény řadič (DC) klonování funkce, která zavedla Windows Server 2012. Po můžete klonovat novou Jednoduššího, pokusíte se interaktivně přihlásit. Však zobrazí následující chybová zpráva:
Nyní nejsou k dispozici žádné přihlašovací servery nejsou k dispozici pro vyřízení žádosti o přihlášení

Příčina

Klonování se nezdařila a server byl spuštěn v režimu opravy služby Directory (DSRM). Neexistuje žádný vizuální znázornění, že řadič domény byla spuštěna v režimu DSRM na kombinaci kláves Ctrl + Alt + Delete přihlašovací stránce Windows Server 2012.

Řešení

  1. Klepněte na klávesu šipka vlevo nebo klávesu Esc.
  2. Klepněte na tlačítko Jiný uživatel.
  3. Zadejte uživatelské jméno takto:
    . \administrator
  4. Zadat heslo DSRM uživatele, aktuálně nastavené na zdrojový řadič domény a který byl použit ke klonování tohoto počítače. Toto heslo bylo zadáno při původním povýšení. Všimněte si, že toto heslo mohlo změnit později pomocí nástroje NTDSUTIL.EXE.
  5. Při přihlášení na server zobrazí NOUZOVÝ REŽIM ve všech čtyřech rozích obrazovky. Vyřešit problémy, které zabránit klonování, odeberte příznak spuštění DSRM a zkuste znovu klonovat řadiče domény

Další informace

Toto chování vizuální a chyby nejsou specifické pro klonování. Toto chování a chyby jsou specifické pouze pro režim obnovení adresářových služeb. Jako součást procesu klonování k ochraně sítě a domény z řadiče domény duplikované záměrně vyvolat DSRM.

Opravy adresářové služby byla volána režimu obnovení adresářových služeb v předchozích operačních systémech Windows.

Další informace o konfiguraci a řešení v DC podrobnosti a podrobné pokyny přejděte na následující weby společnosti Microsoft:
http://technet.microsoft.com/en-us/library/hh831734.aspx
http://go.microsoft.com/fwlink/p/?LinkId=236370

Vlastnosti

ID článku: 2742908 - Poslední aktualizace: 20. září 2012 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Windows Server 2012 Datacenter
  • Windows Server 2012 Standard
Klíčová slova: 
kbmt KB2742908 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2742908

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com