Etki alanı denetleyicisi Klonlama sonra "hiçbir oturum açma sunucusu yok" hatası

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2742908 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Sanallaştırılmış etki alanı denetleyicisi (Windows Server 2012 tanıtılan özelliği Klonlama vdc) kullanın. Yeni vdc clone sonra etkileşimli olarak oturum açmak deneyin. Ancak, aşağıdaki hatayı alırsınız:
Bulunduğunuz sitede halen hiçbir oturum açma sunucusu oturum açma isteklerine hizmet

Neden

Kopyalama işlemi başarısız oldu ve dizin hizmetleri onarım modu (dsrm) sunucusu başlatıldı. Kendisinin hiçbir etki alanı denetleyicisi DSRM'de Ctrl + Alt + Delete oturum açma sayfasında Windows Server 2012 başladı var.

Çözüm

  1. Sol ok tuşunu tıklatın veya Esc tuşuna basın.
  2. ' I tıklatın Diğer kullanıcı.
  3. Kullanıcı adını aşağıdaki gibi yazın:
    . \administrator
  4. Kaynak etki alanı denetleyicisinde şu anda set dsrm kullanıcı parolasını sağlar ve bu bilgisayarın klonlamak için kullanıldı. Bu parola, özgün yükseltme sırasında belirtildi. Bu parolayı daha sonra NTDSUTIL aracını kullanarak değiştirilmiş olduğuna dikkat edin.EXE DOSYASINI ÇALIŞTIRIN.
  5. Sunucu, oturum açtığınızda görüntülenir GÜVENLİ MOD dört köşesine ekran içinde. Klonlama, engelleyen sorunları dsrm önyükleme bayrağını kaldırın ve sonra etki alanı denetleyicisini yeniden klonlamak deneyin çözmek

Daha fazla bilgi

Bu görsel davranış ve hata klonlamak için belirli değildir. Bu davranış ve hata yalnızca dsrm için özeldir. dsrm kasıtlı olarak ağın ve etki alanından çoğaltılan etki alanı denetleyicilerini korumak için kopyalama işleminin bir parçası olarak çağrılır.

Dizin Hizmetleri onarım modunda, önceki Windows işletim sistemlerinde bulunan dizin hizmetleri geri yükleme modu çağrıldı.

Yapılandırma ve vdc ayrıntıları ve adım adım kılavuzu ile ilgili sorunları giderme hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitelerine bakın:
http://technet.microsoft.com/en-us/library/hh831734.aspx
http://go.microsoft.com/fwlink/p/?LinkId=236370

Özellikler

Makale numarası: 2742908 - Last Review: 20 Eylül 2012 Perşembe - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Windows Server 2012 Datacenter
  • Windows Server 2012 Standard
Anahtar Kelimeler: 
kbmt KB2742908 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2742908

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com