Klonování řadič domény selže s chybou v dcpromo.log 8610

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2742916 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Použijete v virtualizované domény řadič (DC) klonování funkce, která zavedla Windows Server 2012. Po můžete klonovat nový řadič domény, zjistíte, že je server spuštěn v režimu opravy služby Directory (DSRM). Prohlédnete c:\windows\debug\dcpromo.log-li najít položku následující chyba:

8610


Tento chybový kód se převede na 0x21a2, která je takto:
ERROR_DS_ROLE_NOT_VERIFIED

Nelze ověřit vlastnictví role FSMO, protože její oddíl adresářů nebyl úspěšně replikován s alespoň jedním replikačním partnerem

Příčina

Klonování v DC vyžaduje roku 2012 Windows Server emulátoru primárního řadiče domény (PDCe). V tomto případě PDCe je zjistitelné pomocí Lokátor řadiče domény (Locator, známé také jako "DCLocator") a systému DNS (Domain Name) a PDCe je správný operační systém. PDCe byl však nedávno přenesen z jiného serveru. A PDCe ještě nebyla provedena příchozí replikaci oddílu domény Další informace o aktuálním stavu vlastnictví PDCe FSMO před PDCe můžete mělo vlastnictví této role (rozhraní INITSYNC) (také známé jako "příchozí").

Řešení

  1. Umožnit replikaci PDCe služba Active Directory Domain Services se alespoň jednoho partnera nebo spustí okamžitou replikaci pomocí Dssites.msc nebo repadmin.exe
  2. V příkazovém řádku spusťte následující příkazy:

    Bcdedit.exe/deletevalue bezpečný režim

    Shutdown.exe /r /t 0

  3. Ověřte, že server úspěšně klonovat.

Další informace

Toto chování je záměrné. DSRM vyvolat záměrně jako součást procesu klonování pro ochranu sítě a domény z řadiče domény duplicitní.

Opravy adresářové služby byla volána režimu obnovení adresářových služeb v předchozích operačních systémech Windows.

Další informace o konfiguraci a řešení v DC podrobnosti a podrobné pokyny přejděte na následující weby společnosti Microsoft:
http://technet.microsoft.com/en-us/library/hh831734.aspx
http://go.microsoft.com/fwlink/p/?LinkId=236370

Vlastnosti

ID článku: 2742916 - Poslední aktualizace: 20. září 2012 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Windows Server 2012 Datacenter
  • Windows Server 2012 Standard
Klíčová slova: 
kbmt KB2742916 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2742916

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com