Oprava: Odesílání otevřené soubory jako příloha pošty SQL se nezdaří s chybou 18025

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 274330 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
CHYBA Č: 236112 (SHILOH_BUGS)
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při pokusu o otevření souboru (například protokol chyb SQL) odeslat jako přílohu pomocí SQL pošty obdržet následující chybovou zprávu (18025):
Server: Zpráva 18025, úroveň 16 stav 1, řádek 0
xp_sendmail: došlo k chybě pošty 0x80004005

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro SQL Server 2000. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
290211INF: Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro SQL Server 2000

Oprava hotfix

Poznámka: Tato oprava hotfix následující vytvořeného před instalací Microsoft SQL Server 2000 Service Pack 1.

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Není-li tato část uvedena, vyžádejte si tuto opravu hotfix od oddělení služeb zákazníkům a podpory společnosti Microsoft.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.Anglická verze této opravy má následující atributy souborů nebo novější:
   File name    Platform    
   -----------------------

   S80205I.exe  Intel X86  
				
Poznámka: Vzhledem k závislostem souborů nejnovější opravy hotfix (nebo funkce, která obsahuje soubory výše) může také obsahovat další soubory.

Jak potíže obejít

Nejprve vytvořte kopii otevřený soubor a odeslat jako přílohu.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v SQL Server 2000. Tento problém byl poprvé opraven v SQL Server 2000 Service Pack 1.

Vlastnosti

ID článku: 274330 - Poslední aktualizace: 7. října 2005 - Revize: 3.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft SQL Server 2000 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbhotfixserver kbbug kbfix kbqfe kbsqlserv2000sp1fix KB274330 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:274330

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com