Düzeltme: Gönderme açık dosyaları hatasıyla 18025 SQL Mail hataları, ek olarak

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 274330 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
# HATA: 236112 (shiloh_bugs)
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

SQL Mail'ı kullanarak, açık bir dosyayı (örneğin, SQL Hata Kütüğü) ek olarak gönderme girişiminde bulunduğunuzda, (18025) aşağıdaki hata iletisini alabilirsiniz:
Sunucu: <a1>hata</a1> 18025, Düzey 16, State 1, satır 0
xp_sendmail: posta 0x80004005 hatası

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, SQL Server 2000 için en son hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
290211BILGI: en son SQL Server 2000 hizmet paketi nasıl elde edilir

Düzeltme

Not: aşağıdaki düzeltmeyi Microsoft SQL Server 2000 Service Pack 1 için önce oluşturuldu.

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir. Ancak bu düzeltmenin, yalnızca bu makalede anlatılan sorunu gidermesi amaçlanmıştır. Bu düzeltmeyi yalnızca bu sorunla karşılaşan sistemlere uygulayın.

Düzeltme karşıdan yüklenebilir ise bu Bilgi Bankası makalesinin başında "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" bölümü bulunur. Bu bölüm görünmüyorsa, düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek ekibine bir istekte bulunun.

Not Ek sorunlar oluşursa veya tüm sorun giderme işlemi gerekmiyorsa, ayrı bir hizmet isteği oluşturmanız gerekebilir. Ek destek sorularına ve bu düzeltme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır. Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek telefon numaralarının tam listesi veya ayrı bir hizmet isteği oluşturmak için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Not "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" formunda, düzeltmenin kullanılabilir olduğu diller görüntülenir. Kendi dilinizi görmüyorsanız, bunun nedeni bu düzeltme, seçtiğiniz dil için kullanılamaz.Bu düzeltmenin ingilizce sürümünde aşağıdaki dosya öznitelikleri olmalı veya daha yenisi:
   File name    Platform    
   -----------------------

   S80205I.exe  Intel X86  
				
Not: Dosya bağımlılıkları nedeniyle, en son düzeltme (veya yukarıdaki dosyaları içeren bir özelliği) ek dosyalar da içerebilir.

Pratik Çözüm

Önce açık dosyanın bir kopyasını yapın ve sonra ek olarak gönderebilirsiniz.

Durum

Microsoft SQL Server 2000'de bir sorun olduğunu onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak SQL Server 2000 Service Pack 1'de giderilmiştir.

Özellikler

Makale numarası: 274330 - Last Review: 7 Ekim 2005 Cuma - Gözden geçirme: 3.4
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft SQL Server 2000 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbautohotfix kbhotfixserver kbbug kbfix kbqfe kbsqlserv2000sp1fix KB274330 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:274330

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com