Nástroj Adprep "není platná aplikace typu Win32" Chyba systému Windows Server 2003, 64bitové verze

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2743367 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při spuštění nástroje Adprep.exe, která je součástí systému Windows Server 2012 v 64bitové verzi systému Windows Server 2003, chybová zpráva podobná následující:
d:\support\adprep\adprep.exe není platná aplikace typu Win32.

Příčina

Nelze spustit nástroj Adprep.exe, která je součástí systému Windows Server 2012 v systému Windows Server 2003.

Další informace

Nástroj Adprep.exe, která je součástí systému Windows Server 2012 podporuje vzdálené aktualizace doménové struktury a domény. Je již požadavek na spuštění nástroje Adprep.exe na existující řadiče domény hlavního serveru schémat nebo hlavního serveru infrastruktury.

Aktualizace vaší domény, postupujte takto:
 1. Instalace systému Windows Server 2012.
 2. Spuštění nástroje Adprep.exe, která je součástí instalačního média systému Windows Server 2012 v následujícím umístění:
  \support\adprep
 3. Pomocí argumentů, které jste se pokusili použít při došlo k chybě, která je popsána v části "Příznaky". Použijte například následující argumenty:
  • / forestprep
  • / domainprep
  • rodcprep
  • gpprep

Windows Server 2012 Adprep.exe také odstraní požadavek na připojení k doméně. Forest, / Domain, /Userdomaina/Password argumenty můžete vzdáleně aktualizovat struktury a domény i z pracovní skupiny, jako mají správný překlad názvů systému DNS (Domain Name). Také pouze instalaci a konfiguraci prvního řadiče domény systému Windows Server 2012 do doménové struktury spustí proces přípravy automaticky a v tomto scénáři, není nutné použít nástroje adprep.exe.

Prohlášení

Toto chování je záměrné.

Vlastnosti

ID článku: 2743367 - Poslední aktualizace: 1. října 2012 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Windows Server 2012 Datacenter
 • Windows Server 2012 Standard
 • Microsoft Windows Server 2003 Service Pack 2
Klíčová slova: 
kbmt KB2743367 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2743367

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com