"Ви не маєте дозволу" протокол IMAP про помилку під Вільний час спроби відкрити спільні папки календаря в Outlook для Mac 2011

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2743752 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

Ознаки

Під Вільний час спроби відкрити спільну каталог вхідних повідомлень програма-календар у Microsoft Outlook для Mac 2011, ви отримуєте таке протокол IMAP про помилку, навіть якщо вам було надано дозвіл до папки:

Outlook не може відкрити каталог вхідних повідомлень. Ви не маєте дозвіл на відкриття цієї папки. елемент-контакт <Calendar owner's="" name=""></Calendar> для отримання дозволу.

причина

Ця проблема виникає тому, що надає спільний доступ папки subcalendar» ви власник каталог вхідних повідомлень, до якої потрібно отримати доступ, але не поділяє їх (первинний) папці календаря за промовчанням.

Розв'язанн

Щоб вирішити цю проблему, програма-календар власник повинен поділитися з вами первинного та вторинного папок календарів.

Додаткові відомості

В Outlook для Mac 2011, ви повинні мати принаймні рецензента дозвіл на доступ до стандартної папки програма-календар іншого користувача для того, щоб також отримати доступ до будь-якого subcalendar папок.

Наприклад, вам доведеться дозволи такі спільні папки Календар:

  • програма-календар
  • Другий програма-календар
У цьому прикладі другого календаря є вкладеною папкою календаря. Це відображається в такий спосіб:

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
знімок календаря Sub


Щоб мати можливість відкривати папки другого календаря іншого користувача, потрібно мати принаймні рецензента дозвіл на їх стандартної папки програма-календар.

Посилання

Докладніше про спільне сценарій виконання папки в Outlook для Mac 2011 Перегляньте такі веб-сайті Office:
Спільний доступ до папки в обліковий запис А комп'ютера Exchange

Властивості

Номер статті: 2743752 - Востаннє переглянуто: 12 вересня 2013 р. - Редакція: 3.0
Застосовується до:
  • Microsoft Outlook 2011 for Mac
Ключові слова: 
kbsurveynew kbtshoot kbexpertiseinter kbmt KB2743752 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2743752

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com