Paylaşılan takvimi Outlook'ta Mac 2011 için açılamıyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2743766 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Birden çok paylaşılan Takvim klasörlerine erişimi varsa, Mac 2011 için Microsoft Outlook içinde bir veya daha fazla paylaşılan takvim klasörlerini açamıyor.

Neden

Mac 2011 için Outlook içinde bir kullanıcının paylaşılan varsayılan takvim klasörünün alt Takvim değil bir paylaşılan Takvim klasörü açamıyor.

Örneğin, bir kullanıcı aşağıdaki takvim klasörlerini sizinle paylaşır:
  • Takvim
  • İkinci Takvim
  • Üçüncü Takvim

Bu resmi kapatBu resmi aç
Üçüncü Takvim anlık görüntüsüBu örnekte, "İkinci Takvim" klasörü kullanıcının paylaşılan varsayılan "Takvim" klasörünün bir alt takvimdir. Bu nedenle, Mac 2011 için Outlook'taki "İkinci Takvim" klasörünü açın. Ancak, "Üçüncü Takvim" klasörü varsayılan "Takvim" klasörünün altında bir alt Takvim değil. Bu nedenle, Outlook Mac 2011 için bu klasör açılamıyor.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için varsayılan "Takvim" klasörü altındaki tüm paylaşılan takvimler Takvim sahibi vardır.

Özellikler

Makale numarası: 2743766 - Last Review: 13 Eylül 2013 Cuma - Gözden geçirme: 3.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Outlook 2011 for Mac
Anahtar Kelimeler: 
kbmt KB2743766 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2743766

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com