Не можна відкрити спільний програма-календар в Outlook для Mac 2011

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2743766 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

Ознаки

Коли у вас є доступ до численних спільних папках календаря, не можна відкрити в Microsoft Outlook для Mac 2011 одного або кількох спільних папок календарів.

причина

У Microsoft Outlook для Mac 2011 не вдається відкрити спільні папки програма-календар, який не суб календарем користувача спільного за промовчанням папки програма-календар.

Наприклад, користувач акцій такі папки програма-календар з вами:
  • програма-календар
  • Другий програма-календар
  • Третій програма-календар

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
Третій знімок календаряУ цьому прикладі папки "Другого календаря" є суб календарем користувача спільного за промовчанням папки "Календар". Таким чином, можна відкрити "Другий календар" папки в Outlook для Mac 2011. Тим не менш, "Третій календар" папки немає в календарі суб папці за промовчанням "Календар". Таким чином, не вдалося відкрити цю каталог вхідних повідомлень, в Outlook для Mac 2011.

Розв'язанн

Щоб вирішити цю проблему, є власником програма-календар, створити всі спільні календарі папці за промовчанням "Календар".

Властивості

Номер статті: 2743766 - Востаннє переглянуто: 13 вересня 2013 р. - Редакція: 3.0
Застосовується до:
  • Microsoft Outlook 2011 for Mac
Ключові слова: 
kbmt KB2743766 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2743766

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com