Exchange güncelleştirmesi yüklendikten sonra Microsoft Exchange aktarım hizmeti otomatik olarak yeniden başlatmaz

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2743871
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Forefront koruma 2010 Exchange Server (Microsoft Exchange Server 2010'u ortamında yüklü fpe) sahip olduğunu varsayalım. Forefront Hizmetleri çalışırken Exchange güncelleştirmesi bir Exchange Server 2010'u sunucuya yükleyin. Bu durumda, yükleme işlemi çok uzun sürüyor ve yükleme tamamlandıktan sonra Microsoft Exchange aktarım hizmeti otomatik olarak başlatılmaz.

Neden

Bu sorun, Exchange ve Forefront Hizmetleri arasındaki etkileşim yükleme işlemi sırasında bir sorun nedeniyle oluşur.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için aşağıdaki güncelleştirme toplamasını yükleyin:
2706690 Exchange Server 2010 Service Pack 2 için güncelleştirme paketi 4'in açıklaması

Not Exchange Server 2010 Service Pack 2 için güncelleştirme toplaması 4 ile başlayarak, toplu Kurulum ve yükleme işlemini durdurur ve Forefront hizmetleri otomatik olarak yeniden başlatır. Bu güncelleştirme toplaması veya daha yeni bir güncelleştirme toplaması yüklüyorsanız, bu nedenle, el ile devre dışı bırakmak ve Forefront hizmetlerini yükleme işlemi sırasında yeniden başlatma gerekmez.

Pratik Çözüm

Exchange güncelleştirme toplamasını yüklemek ve yükleme tamamlandıktan sonra Forefront hizmetlerini yeniden başlatmak için önce bu soruna geçici bir çözüm için el ile Forefront hizmetleri devre dışı bırakın.

Durum

Microsoft bunun "Aşağıdakilere Uygulanır" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Exchange Server için Forefront koruma 2010 hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
Exchange Server için Forefront koruma 2010
Etkinleştirmek veya Forefront Security fsc yardımcı program komutlarını kullanarak devre dışı bırakma hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesine gidin:
fsc yardımcı programı hakkında genel bilgiler
Devre dışı bırakmak ve PowerShell komut dosyalarını kullanarak Forefront hizmetleri etkinleştirme hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesine gidin:

Özellikler

Makale numarası: 2743871 - Last Review: 7 Eylül 2012 Cuma - Gözden geçirme: 2.0
Anahtar Kelimeler: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseinter kbmt KB2743871 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2743871

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com