XADM: Zpracování příchozích převod přestává Internet Mail Service

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 274403 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Exchange Server počítačů setkat backlogs položky, které čekají na příchozí převodu na Internet Mail Service po opravu z následujícího článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
268357Klienti Exchange Server 5.5 zobrazí přestat reagovat při dotazuje na adresář úložiště informací
Fronta Příchozí převodu pravděpodobně není zrušte dokud služby jsou zastavena a restartována. Služby, zejména úložiště informací může trvat neobvykle dlouhou dobu k vypnutí nebo může přestat reagovat (zablokuje se) při jejich vypínáte, zda má server služby Internet Mail Service nakonfigurována.

Příčina

Zablokování je způsobena dvěma podprocesy čekání dva důležité oddíly dokončit. Podproces 1 zadá critsec zadá critsec B. A. vlákno 2 Před buď podproces uvolní kritické sekce podproces 1 požádá o critsec B a podproces 2 požádá o critsec A. Toto chování nebyl problém před oprava protože práce probíhá provést před byl všechny na stejném podprocesu a uzamčení pořadí není záležitosti.

Řešení

Tyto potíže vyřešíte instalací nejnovější aktualizace Service Pack pro Exchange Server 5.5. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
191014XGEN: Jak získat nejnovější aktualizace Exchange Server 5.5

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v Microsoft Exchange Server Store.exe sestavení 5.5.2653.7 prostřednictvím 5.5.2653.18. Tento problém byl poprvé opraven v Exchange Server 5.5 Service Pack 4.

Další informace

Tento test importovat šarže změn adresáře současně úpravy objektů například protokoly, adresování serveru nebo brány Address Resolution tabulky (GWART). Musíte mít mnoho malé změny importované to zachytit.

Vlastnosti

ID článku: 274403 - Poslední aktualizace: 23. ledna 2014 - Revize: 4.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange Server 5.5 Service Pack 3
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbexchange550sp4fix kbfix kbqfe KB274403 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:274403

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com