XADM: Gelen dönüştürme işleme ınternet Posta Hizmeti'ni durdurur.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 274403 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Exchange Server bilgisayarlarını, aşağıdaki Microsoft Knowledge Base makalesinden düzeltmeyi uyguladıktan sonra ınternet posta hizmeti, gelen dönüştürme bekleyen maddelerin backlogs karşılaşabilirsiniz:
268357Exchange Server 5.5 istemcilerinin bilgi deposu dizin sorguladığında askıda görünüyor
Hizmetler durdurulup yeniden kadar gelen dönüştürme sıra yazılımla değil. Hizmetlerin, özellikle bilgi deposunun kapanmak üzere bir anormal biçimde uzun sürebilir veya sunucuda bir ınternet posta Hizmeti'nin yapılandırıldığını etkinleştirilmediğini aşağı kapatıyorsunuz sırada (askıda kalabilir) yanıt vermeyebilir.

Neden

Kilitlenme tamamlamak iki önemli bölümleri için bekleyen iş parçacığı iki neden olur. Önceden 1 numaralı olan iş parçacığı critsec girer A Thread 2 B critsec girer. Kritik bölüm ya da bir iş parçacığı bırakır önce critsec B</a0> için 1 iş parçacığı ister ve bu iş parçacığının 2 critsec a için sorar Önce gerçekleştirilen çalışmanın aynı iş parçacığı üzerinde olduğundan bu davranış düzeltme önce bir sorun oldu ve sipariş kilitleme olmayan önemli.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Exchange Server 5.5 için en son hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
191014XGEN: en son Exchange Server 5.5 hizmet paketi nasıl elde edilir

Durum

Microsoft, Microsoft Exchange Server Store.exe yap?lar 5.5.2653.7 5.5.2653.18 aracılığıyla bir sorun olduğunu onaylamıştır. Bu sorun, ilk Exchange Server 5.5 Service Pack 4'de giderilmiştir.

Daha fazla bilgi

Bunu sınamak için <a0></a0>, değiştirdiğiniz gibi iletişim kuralları, adresleme, site veya ağ geçidi adresi çözümlemesi tablo (GWART) nesneleri aynı anda çok fazla dizin değişikliklerini alın. Birçok küçük değişiklikler bu yakalamak için alınan olması gerekir.

Özellikler

Makale numarası: 274403 - Last Review: 13 Şubat 2014 Perşembe - Gözden geçirme: 4.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange Server 5.5 Service Pack 3
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbexchange550sp4fix kbfix kbqfe KB274403 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:274403

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com