Aktualizácia je k dispozícii na podporu alternatívne poskytovateľa obsahu v poradí úlohu v System Center 2012 Configuration Manager

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2744420 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

ZAVEDENIE

Tento článok popisuje aktualizácia je k dispozícii na podporu alternatívne poskytovateľa obsahu v poradí úlohu v System Center 2012 Configuration Manager.

V scenári operačný systém nasadenia, distribučné miesto umiestnenia, ktoré sú uložené úlohy postupnosť premenných nie sú v súčasnosti prístupné alternatívne poskytovateľa obsahu. Preto bude ovplyvnený aplikácie, ktoré sú napísané používať alternatívny obsahu poskytovateľ API v System Center 2012 Configuration Manager.

Na podporu alternatívne poskytovateľa obsahu v pracovnej sekvencie, táto aktualizácia premennú SMSTSDownloadProgram úlohu sekvencie. Premennú SMSTSDownloadProgram úlohu sekvencie je špecifikovaná takto:
 • Preddefinované premenné, obsahujúci cestu downloader program (súbor s príponou .exe), sa stanovia v systémovej premennej SMSTSDownloadProgram úlohu postupnosť.
 • Odporúčame, aby si downloader program k dispozícii na boot image. Preto downloader program môžete spustiť bezpečne.
 • Počas procesu preberania úlohu postupnosť prevziať knižnice skontroluje premennú zistiť, či je program definovaný downloader. Ak existuje, program sa spustí na vykonanie preberanie.
 • Nasledujúce parametre dvoch príkazového riadka budú prenesené na externé download program:
  • Identifikácia balík
  • Absolútna cesta priečinku sťahovania
Poznámky
 • Správca konfigurácie klienta sa očakáva, že aspoň jedno umiestnenie. Umiestnenie bude postúpená alternatívne poskytovateľa obsahu, pretože v niektorých situáciách môžete použiť distribučné miesto Správca konfigurácie.
 • Alternatívne poskytovateľa obsahu môžete vrátiť núdzové kód alebo kód chyby. Keď nenulové kód vráti, Správca konfigurácie klienta bude klesať späť Content Manager prenos a služba prenosu údajov.
 • Alternatívne poskytovateľa obsahu bude fungovať iba v režime systému systém Windows Preinstallation Environment (Windows PE).

dalsie informacie

Informácie o rýchlej oprave

Podporovaná rýchla oprava je k dispozícii od spoločnosti Microsoft. Táto rýchla oprava je však určená iba problém, popísaná v tomto článku. Táto rýchla oprava sa vzťahujú len na systémy, ktoré sa vyskytuje problém popísaný v tomto článku. Možno, že táto rýchla oprava bude ďalej testovaná. Preto, ak ste neobťažuje problém, odporúčame vám počkať na ďalšiu aktualizáciu softvéru, ktorá obsahuje túto rýchlu opravu.

Ak je rýchla oprava k dispozícii na prevzatie, je tu oddiel "Prevzatie dostupnej rýchlej opravy" na začiatku tohto článku databázy Knowledge Base. Ak sa táto sekcia nezobrazuje, obráťte sa na Microsoft zákaznícky servis a podpora získať rýchlu opravu.

Poznámka Ak sa vyskytnú ďalšie problémy alebo ak sa riešenie problémov vyžaduje, budete musieť vytvoriť samostatnú servisnú požiadavku. Obvyklé podporu náklady budú vzťahovať na dodatočnú podporu otázky a otázky, ktoré nie sú oprávnené na túto rýchlu opravu špecifické. Úplný zoznam telefónnych čísel, Microsoft zákaznícky servis a podpora alebo vytvorte samostatnú servisnú požiadavku, navštívte nasledujúce webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
http://support.Microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka "Prevzatie dostupnej rýchlej opravy" forme sa zobrazujú jazyky, pre ktoré je rýchla oprava k dispozícii. Ak nevidíte svoj jazyk, je, pretože rýchla oprava nie je k dispozícii pre daný jazyk.

Predpoklady

Ak chcete použiť túto aktualizáciu, musíte mať Microsoft Center 2012 Spravca konfiguracie s kumulatívne aktualizácie 1 (CU1) nainštalované.
Ďalšie informácie o CU1 pre System Center 2012 Configuration Manager, po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
2717295 Popis Kumulatívna aktualizácia 1 pre System Center 2012 Configuration Manager
Táto aktualizácia sa vzťahuje na nasledujúce úlohy:
 • Primárne zrkadlo
 • Vedľajšie stránky
 • Ústredie stránky (CAS)
 • Vzdialený poskytovateľa
 • Klient
Poznámka Nemôžete použiť túto aktualizáciu na Správca konfigurácie systému Center 2012 klientov priamo. Musíte nainštalovať aktualizáciu na serveri stránky Správca konfigurácie systému Center 2012 a potom zaviesť balíku generované na klientov.

Ruský štandardný čas

Ak Správca konfigurácie Administrator console sa zatvoríte, predtým, ako použijete túto rýchlu opravu, nemáte na reštartovanie počítača.

Informácie o nahradení pre rýchlu opravu

Táto rýchla oprava nenahrádza vydanú rýchlu opravu.

Informácie o súbore

Verzia tejto opravy v angličtinu (Spojené štáty) sa nainštaluje súbory, ktoré majú atribúty, ktoré sú uvedené v nasledovných tabuľkách. Dátumy a časy jednotlivých súborov sú uvedené v koordinovaný svetový čas (UTC). Dátumy a časy jednotlivých súborov na lokálnom počítači zobrazia váš miestny čas spolu s vašej aktuálnej bias letný čas (letný čas). Navyše, dátumy a časy sa môže zmeniť, ak môžete vykonať určité operácie so súbormi.
Správca konfigurácie systému Center 2012 súbor informácií poznámky
Zbaliť túto tabuľkuRozbaliť túto tabuľku
Názov súboruVerzia súboruVeľkosť súboruDátumČasPlatforma
Configmgr2012ac-rtm-kb2744420-x64.mspNeplatí1,384,44801-Júl-201201: 05Neplatí
MCS.msiNeplatí9,580,54401-Júl-201201: 05Neplatí
Tscore.dll5.0.7711.2012,533,49601-Júl-201201: 05x 64
Configmgr2012ac-rtm-kb2744420-i386.mspNeplatí1,015,80801-Júl-201201: 05Neplatí
Configmgr2012adminui-rtm-kb2744420-i386.mspNeplatí2,207,74401-Júl-201201: 05Neplatí
Tscore.dll5.0.7711.2011,352,82401-Júl-201201: 05x 86
Poznámka Niektoré iné súbory môžu byť aktualizované kvôli závislosti. Binárne súbory, tieto súbory sa však nezmenia.

Stav

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v časti „vzťahuje sa na".

ODKAZY

Ďalšie informácie o konfigurácii Manager alternatívne poskytovateľa obsahu, navštívte webovú lokalitu Microsoft o nasledujúce:
Správca konfigurácie Náhradník obsah poskytovateľa
Ďalšie informácie o tom, ako nainštalovať túto aktualizáciu, prejdite na nasledovné webové stránky Microsoft TechNet:
Aktualizácia systému Center 2012 Configuration Manager
Nové Kumulatívna aktualizácia servis vzor Správca konfigurácie systému Center 2012
Ďalšie informácie o terminológii softvérových aktualizácii - kliknutím na nasledujúce číslo článku zobrazíte článok z databázy Microsoft Knowledge Base:
824684Popis štandardnej terminológie použitej na popis aktualizácií softvéru Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 2744420 - Posledná kontrola: 20. septembra 2012 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft System Center 2012 Configuration Manager
Kľúčové slová: 
kbqfe kbexpertiseinter kbsurveynew kbautohotfix kbhotfixserver kbfix kbmt KB2744420 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2744420

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com