XADM: Velkého počtu příjemců zásady způsobuje potíže metabáze

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 274550 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při konfiguraci velký počet příjemců zásady v serveru Exchange 2000 (například zásady více než 1 000) místní domény Simple Mail Transfer Protocol (SMTP), které jsou uvedeny zásady pravděpodobně nebudou správně replikována z NTDS metabáze Internetové informační služby (IIS).

Příčina

Tento problém může nastat, protože algoritmus Exchange 2000 aktuálně používá k replikaci místních domén SMTP, které jsou uvedeny v příjemce zásady z NTDS metabáze IIS není měřítko pro velký počet zásady (větší než 1 000) z následujících důvodů:
  • Služba Active Directory má omezení velikosti stránky 1 000 položek.
  • Exchange 2000 (DSAccess) nečte za první stránku.
  • Při odstranění zásad pro příjemce adresářové služby do metabáze (známé také jako služba metabáze aktualizace) musí aktualizovat všechny zásady zjistit, co má být odebrána z metabáze. Pokud jsou v systému více než 1 000 zásady, nemůže dojít k odstranění správné.

Řešení

Tento problém vyřešíte instalací nejnovější aktualizace Service Pack pro server Microsoft Exchange 2000 Server. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
301378XGEN: Jak získat nejnovější program Exchange 2000 Server Service Pack
Anglická verze této opravy má následující nebo vyšší atributy souborů:

Součást: Služba Directory metabáze

Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze
Ds2mb.dll6.0.4577.00
Ds2mbmsg.dll6.0.4577.00

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v systému Microsoft Exchange 2000 Server. Tento problém byl poprvé opraven v aktualizaci Microsoft Exchange 2000 Server Service Pack 1.

Vlastnosti

ID článku: 274550 - Poslední aktualizace: 29. ledna 2014 - Revize: 1.5
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbfix kbqfe KB274550 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:274550

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com