Poprawka jest dostępna dla 4.5.NET Framework, która rozwiązuje kilka problemów, które występują podczas korzystania z klasy HttpWebRequest i SslStream

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2745583 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Wprowadzenie

W tym artykule opisano poprawkę, która rozwiązuje problemy w.NET Framework Microsoft 4.5.

Więcej informacji

Ta poprawka rozwiązuje problemy

Problem 1

Korzystając z aplikacji opartych na.NET Framework 4.5, używający interfejsów API asynchronicznego Aby przeczytać odpowiedzi pakietowego, fragmentaryczne odpowiedzi mogą być odczytywane synchronicznie.

Przyczyny 1

Klasa HttpWebRequest umożliwia dzwoniącym przeczytać odpowiedzi protokołu HTTP, synchronicznie lub asynchronicznie. Jednak jeśli odpowiedź jest fragmentaryczne odpowiedzi HTTP, a następnie części odpowiedzi są odczytywane przy użyciu synchronicznego wejścia/wyjścia (połączenia Winsock), nawet kiedy wywołującego używa ścieżki asynchronicznego kodu. Powoduje to wątek wywołujący jest zablokowane do momentu otrzymania danych w sieci.

Problem 2

Załóżmy, że aplikacji opartych na.NET Framework 4.5, który komunikuje się z serwerem za pośrednictwem protokołu Transport Layer Security/Secure Sockets Layer (TLS/SSL) za pomocą klasy HttpWebRequest lub SslStream . Jeśli serwer zażąda ponowne negocjowanie SSL, podczas gdy aplikacja jest wysyłanie danych, aplikacja może napotkać nieobsłużony wyjątek i awarii.

Problem 3

Pula wątków zawiesza się w klasie HttpWebRequest , jeśli żądanie HTTPS została przerwana podczas ponowne negocjowanie SSL podczas operacji zapisu jest w toku.

Przyczyny 3

Ten problem występuje z powodu sytuacji wyścigu, która może wystąpić, gdy klasy HttpWebRequest lub SslStream obsługuje ponowne negocjowanie SSL. Może to spowodować tworzenie coraz więcej wątków puli wątków. Dodatkowo zasoby, które są przechowywane w pamięci nie zostaną wyczyszczone.

Więcej informacji

Informacje o poprawce

Obsługiwana poprawka jest teraz udostępniana przez firmę Microsoft. Jednak jest przeznaczona do usunięcia tylko problemu w tym artykule. Zastosować go tylko w systemach, w których występuje ten problem.

Aby rozwiązać ten problem, skontaktuj się z biurem obsługi klienta firmy Microsoft w celu uzyskania poprawki. Pełną listę numerów telefonów pomocy technicznej firmy Microsoft oraz informacje o kosztach odwiedź następujące witryny firmy Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Uwaga W szczególnych przypadkach opłaty telefonujący do pomocy technicznej mogą zostać anulowane, jeśli technicznej firmy Microsoft określa, że określonej aktualizacji problem można rozwiązać. Zwykłe technicznej będą pobierane do dodatkowych pytań i problemów, które nie kwalifikują się do określonej aktualizacji.

Wymagania wstępne

Aby zastosować tę poprawkę, musi mieć 4.5.NET Framework, które są zainstalowane na komputerze, na którym jest uruchomiony jeden z następujących systemów operacyjnych:
  • Windows 8
  • Windows RT
  • Windows Server 2012

Informacje dotyczące ponownego uruchamiania

Po zainstalowaniu poprawki, jeśli pliki są używane podczas instalacji należy ponownie uruchomić komputer. Zaleca się zamknięcie wszystkich aplikacji, które używają.NET Framework, przed zainstalowaniem tej poprawki.

Informacje dotyczące plików poprawki

Wersja globalna tej poprawki ma atrybuty plików (lub nowsze) wymieniono w poniższej tabeli. Daty i godziny odpowiadające tym plikom są wymienione w formacie uniwersalnego czasu koordynowanego (UTC). Podczas przeglądania informacji o pliku, to jest konwertowane na czas lokalny. Aby zobaczyć różnicę między czasem UTC i czasem lokalnym, należy użyć Strefa czasowa Karta w Data i godzina element w Panelu sterowania.

Wszystkie obsługiwane x 86 wersje 4.5.NET Framework

Zwiń tę tabelęRozwiń tę tabelę
Nazwa plikuWersja plikuRozmiar plikuDataCzasPlatforma
System.dll4.0.30319.190223,448,77618-Wrz-2012.02: 23x86
Wszystkie obsługiwane 64-bitowego 4.5.NET Framework
Zwiń tę tabelęRozwiń tę tabelę
Nazwa plikuWersja plikuRozmiar plikuDataCzasPlatforma
System.dll4.0.30319.190223,448,77618-Wrz-2012.02: 25x 64

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft, które są wymienione w sekcji "Informacje zawarte w tym artykule dotyczą".

Materiały referencyjne

Aby uzyskać więcej informacji na temat klasy HttpWebRequest przejdź do następującej witryny sieci Web MSDN:
Ogólne informacje na temat klasy HttpWebRequest
Aby uzyskać więcej informacji na temat klasy SslStream przejdź do następującej witryny sieci Web MSDN:
Ogólne informacje na temat klasy SslStream

Właściwości

Numer ID artykułu: 2745583 - Ostatnia weryfikacja: 1 listopada 2012 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft .NET Framework 4.5
Słowa kluczowe: 
kbhotfixserver kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB2745583 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2745583

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com