Rýchla oprava je k dispozícii pre .NET Framework 4.5, ktorý rieši niekoľko problémov, ktoré sa vyskytujú pri použití HttpWebRequest a SslStream tried

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2745583 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

Úvod

Tento článok popisuje rýchlu opravu, ktorá rieši problémy v Microsoft.net rámec 4.5.

dalsie informacie

Otázky, ktoré táto rýchla oprava rieši

Problém 1

Keď použijete .NET Framework 4,5-založené aplikácie, ktorá používa asynchrónny API, aby sa čítať chunked reakcie, chunked reakcie môžu čítať synchrónne.

Príčina 1

Trieda HttpWebRequest umožňuje volania čítať odpoveď HTTP synchrónne alebo asynchrónne. Však ak je odpoveď chunked odpoveď HTTP, potom častí odpovede sú čítať pomocou synchrónne I/O (Winsock hovory) aj keď volajúci používa asynchrónny kód cestu. To má za následok volajúceho vlákno blokovaný kým údaje sa prijímajú v sieti.

Problém 2

Predpokladajme, že máte .NET Framework 4,5-založené aplikácia, ktorá komunikuje so serverom cez protokol dopravy vrstvu zabezpečenia/Secure Sockets Layer (TLS/SSL) pomocou HttpWebRequest alebo SslStream triedy. Ak server požaduje opätovné vyjednávanie SSL, kým aplikácia vysiela dáta, aplikácie stretnúť neošetrená výnimka a crash.

Problém 3

Fondu vlákien zamrzne v HttpWebRequest triede, ak HTTPS žiadosť je prerušená počas vyjednávanie SSL kým čaká operácia zapisovania.

Príčina 3

Tento problém sa vyskytuje z dôvodu rasy stave, ktoré môžu nastať, keď HttpWebRequest triedy alebo SslStream zvláda vyjednávanie SSL. To môže mať za následok vlákno bazéna vytvára čoraz viac vlákna. Navyše, prostriedky, ktoré sa konajú v pamäti nie je preclená.

RIEŠENIE

Informácie o rýchlej oprave

Podporovaná rýchla oprava je teraz k dispozícii od spoločnosti Microsoft. Však zamýšľa iba problém, ktoré popisuje tento článok. Použite ju iba v počítačoch s týmto konkrétnym problémom.

Ak chcete vyriešiť tento problém, obráťte sa na Microsoft Zákaznícka podpora získať rýchlu opravu. Úplný zoznam telefónnych čísiel služby podpory zákazníkov spoločnosti Microsoft a informácie o poplatkoch za podporu, navštívte nasledujúce webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
http://support.Microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: V osobitných prípadoch, poplatky, ktoré sú telefonickú podporu hovory môže byť zrušená ak podpory určuje, že konkrétna aktualizácia vyrieši váš problém. Obvyklé podporu náklady budú vzťahovať na dodatočnú podporu otázky a otázky, ktoré nespĺňajú kritériá pre konkrétnu aktualizáciu predmetné.

Predpoklady

Ak chcete použiť túto rýchlu opravu, musíte mať .NET Framework 4.5 nainštalovaný na počítači je spustený jeden z nasledujúcich operačných systémov:
  • Windows 8
  • Windows RT
  • Windows Server 2012

Požiadavka na reštart

Po nainštalovaní rýchlej opravy, ak postihnuté súbory sa používajú pri inštalácii, musíte reštartovať počítač. Odporúčame, aby ste zatvorili všetky aplikácie, ktoré používajú rozhranie .NET Framework, skôr, ako nainštalujete rýchlu opravu.

Informácie o súboroch

Globálna verzia tejto rýchlej opravy má atribúty súborov (alebo novšie atribúty) uvedené v nasledujúcej tabuľke. Dátumy a časy jednotlivých súborov sú uvedené v univerzálny koordinovaný čas (UTC). Keď zobrazíte informácie o súbore, sa konvertuje na miestny čas. Ak chcete vyhľadať rozdiely medzi časom UTC a miestnym časom, použite Časové pásmo kartu v Dátum a čas položka v ovládacom paneli.

Pre všetky podporované x 86-založené verzie .NET Framework 4.5

Zbaliť túto tabuľkuRozbaliť túto tabuľku
Názov súboruVerzia súboruVeľkosť súboruDátumČasPlatforma
System.dll4.0.30319.190223,448,77618-Sep-201202: 23x86
Pre všetky podporované x 64-bitových verziách programu .NET Framework 4.5
Zbaliť túto tabuľkuRozbaliť túto tabuľku
Názov súboruVerzia súboruVeľkosť súboruDátumČasPlatforma
System.dll4.0.30319.190223,448,77618-Sep-201202: 25x64

Stav

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém produktov spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v časti "Vzťahuje sa na".

ODKAZY

Ďalšie informácie o HttpWebRequest trieda, prejdite na nasledujúce webovú lokalitu MSDN:
Všeobecné informácie o HttpWebRequest triedy
Ďalšie informácie o SslStream trieda, prejdite na nasledujúce webovú lokalitu MSDN:
Všeobecné informácie o SslStream triedy

Vlastnosti

ID článku: 2745583 - Posledná kontrola: 1. novembra 2012 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft .NET Framework 4.5
Kľúčové slová: 
kbhotfixserver kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB2745583 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2745583

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com