Exchange Server 2007 Service Pack 3 için güncelleştirme toplaması 9'in açıklaması

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2746157 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Özet

Microsoft, Microsoft Exchange Server 2007 Service Pack 3 (SP3) için güncelleştirme toplaması 9 yayımladı. Bu güncelleştirme toplaması, 11 Aralık 2012 tarihli. Bu makalede, güncelleştirme toplamasıyla ilgili aşağıdaki bilgiler açıklanır:
  • Bu güncelleştirme toplamasının giderdiği sorunlar
  • Güncelleştirme toplaması nasıl elde edilir
  • Güncelleştirme toplamasını yükleme önkoşulları

Giriş

Bu güncelleştirme toplamasının giderdiği sorunlar


Exchange Server 2007 SP3 adresleri açıklanan güvenlik açıkları için güncelleştirme toplaması 9 Microsoft Güvenlik Bülteni MS12-080. Bu güncelleştirme aşağıdaki sorunu da giderir:
2748658 Yinelenen bir toplantının tek bir oluşumunu sunucu işler, bir Exchange Server 2007 Hub Aktarımı sunucusu üzerinde EdgeTransport.exe işlemi çöker

Çözüm

Güncelleştirme paketi bilgileri

Karşıdan yükleme ve güncelleştirme toplaması 9 için Exchange Server 2007 SP3'ü yüklemek için aşağıdaki Microsoft Update Web sitesine gidin:
http://update.microsoft.com


Not Microsoft Update Exchange Server 2007 için güncelleştirme toplamaları kümelenmiş Exchange Server 2007 sistemlerde algılamaz.

Güncelleştirme Toplaması 7'yi Exchange Server 2007 SP3 için Exchange Server 2007 çalışan birden çok bilgisayara dağıtmak isteyebilirsiniz. Veya Güncelleştirme Toplaması 7'yi Exchange Server 2007 SP3 için Exchange Server 2007 çalışan kümelenmiş sunuculara da dağıtmak isteyebilirsiniz. Güncelleştirme toplaması Microsoft Download Center de kullanılabilir.

Güncelleştirme Toplaması aşağıdaki Microsoft Download Center Web sitesinden yüklenebilir:
Exchange2007-KB2746157-x 64 paketini şimdi karşıdan yükle.

Yayın Tarihi: 11 Aralık 2012

Önemli

Yeniden başlatma gereksinimi

Bu güncelleştirme toplamasını uyguladığınızda gerekli hizmetler otomatik olarak yeniden başlatılır.

Kaldırma bilgileri

Exchange Server 2007 SP3 için güncelleştirme toplaması 9 kaldırmak için 2746157 güncelleştirmesini kaldırmak için Denetim Masası'ndaki Program Ekle veya Kaldır öğesini kullanın.

Referanslar

Microsoft'un yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullandığı terminoloji hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
824684 Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması

Özellikler

Makale numarası: 2746157 - Last Review: 16 Ocak 2013 Çarşamba - Gözden geçirme: 4.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
Anahtar Kelimeler: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseinter kbhotfixrollup atdownload kbmt KB2746157 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2746157

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com