Oprava: Vysoké procesoru při spuštění příkazu UPDATE, který zahrnuje "WHERE CURRENT OF <cursor>" klauzuli SQL Server 2008</cursor>

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2746341 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Společnost Microsoft distribuuje opravy Microsoft SQL Server 2008 Service Pack 3 jako jeden soubor ke stažení. Protože jsou kumulativní opravy, každá nová verze obsahuje všechny opravy hotfix a opravte všechny opravy zabezpečení zahrnuté předchozí SQL Server 2008 Service Pack 3 vydání.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Předpokládá, že jste nainstalovali kumulativní aktualizace 6 pro Microsoft SQL Server 2008 Service Pack 2 nebo novější. Při pokusu o spuštění příkazu UPDATE , který zahrnuje "KDE Z AKTUÁLNÍ kurzor"klauzule aktualizovat tabulku proces Sqlservr.exe dojde k nadměrnému využití procesoru.

Příčina

Příčinou tohoto problému je problém ochrany Halloween, který je zaveden v balíčku kumulativní aktualizace. Při spuštění příkazu UPDATE dlouhotrvající transakce je skvělý náklady pro tuto operaci.

Další informace o ochraně Halloween v serveru SQL Server přejděte na následující web společnosti Microsoft Blogs:
http://blogs.msdn.com/b/craigfr/archive/2008/02/27/Halloween-Protection.aspx

Řešení

Poznámka: Tato oprava je povolena pouze za příznak trasování 2430. A by měla být povolena na relaci.

Informace o kumulativní aktualizaci

SQL Server 2008 Service Pack 3

Oprava tohoto problému byla vydána nejprve v kumulativní aktualizaci 7 pro SQL Server 2008 Service Pack 3. Další informace o získání tohoto balíčku kumulativní aktualizace pro SQL Server 2008 Service Pack 3 klepněte na následující číslo článku:
2738350 Balíček kumulativní aktualizace 7 pro SQL Server 2008 Service Pack 3
Poznámka: Protože sestavení jsou kumulativní a každá nová verze oprava obsahuje všechny opravy hotfix a opravit všechny opravy zabezpečení zahrnuté předchozí SQL Server 2008 Service Pack 3 vydání. Doporučujeme zvážit použití nejnovější vydání oprava, která obsahuje tuto opravu hotfix. Další informace získáte klepnutím na následující číslo článku:
2629969 SQL Server 2008 sestavení, které byly vydány po vydání serveru SQL Server 2008 Service Pack 3

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Vlastnosti

ID článku: 2746341 - Poslední aktualizace: 19. října 2012 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft SQL Server 2008 Service Pack 3 na těchto platformách
  • Microsoft SQL Server 2008 Enterprise
  • Microsoft SQL Server 2008 Developer
  • Microsoft SQL Server 2008 Standard
  • Microsoft SQL Server 2008 Web
  • Microsoft SQL Server 2008 Workgroup
  • Microsoft SQL Server 2008 Express
Klíčová slova: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB2746341 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2746341

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com