Vrátí FindUserName ERROR_FILE_NOT_FOUND namísto S_OK

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 274723 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Je problém, který zahrnuje použití metody FindUser na skriptovací objekt DiskQuota. Když je k dispozici přihlašovací jméno pro uživatele, jehož dvojici SID názvu je ještě nebyly v mezipaměti na operátor SID názvu FindUser metoda vrátí HRESULT_FROM_WIN32 (ERROR_FILE_NOT_FOUND), nikoli S_OK jako dokumentovány v Software Development Kit (SDK).

Příčina

Problém je v IDiskQuotaControl::FindUserName C++ metoda a odpovídající skriptovací FindUser metody, které jsou implementovány v Dskquota.dll.

Pokud je přihlašovací jméno je poskytován metodu pro platný uživatel ale disková kvóta SID názvu mezipaměti pro daného uživatele žádná položka, metoda vrátí HRESULT_FROM_WIN32 (ERROR_FILE_NOT_FOUND), nikoli S_OK jako dokumentována v sadě SDK. Pokud existuje položka v mezipaměti SID názvu daného uživatele, vrátí metoda hodnotu S_OK podle potřeby.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows 2000. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
260910Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows 2000

Jak potíže obejít

Můžete zavolat DiskQuota skriptování TranslateLogonNameToSid metodu získání řetězce SID pro uživatele. Tento řetězec může být předán "FindUser" nikoli název. Výsledkem "FindUser" úspěšné s S_OK.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku. Tento problém byl poprvé opraven v systému Windows 2000 Service Pack 2.

Další informace

Tento problém nemá vliv na uživatele nástroj Windows 2000 disková kvóta. Vývojáři nebo správci systému, kteří chtějí používat toto volání v vývojový nástroj kvót nebo správu skriptu jej může ovlivnit.

Vlastnosti

ID článku: 274723 - Poslední aktualizace: 7. února 2014 - Revize: 3.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbfix kbwin2000presp2fix KB274723 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:274723

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com