Problém s výkonom Writeback ak je aktivované zabezpečenie na bunky v SQL Server Analysis Services

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2747616 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Príznaky

Predpokladajme, že máte spustený Microsoft SQL Server analýzy Services (BAL) za rolu pre bunku, ktorá je zabezpečená. Keď sa pokúsite spustiť príkaz UPDATE KOCKA viacrozmerné výrazov (MDX), vyhlásenie vykonanie môže trvať dlhšie vykonávať ako úlohu pre bunku, ktorá nie je povolená bezpečnosť.

Príčina

Toto správanie je zámerné. Ak je aktivované zabezpečenie buniek, Analysis Services engine popravených dotazy v jednotlivých bunkách režime. Ak writeback operácia vykonáva pridelenie na vysokej úrovni, miesto lístia úrovni buniek budú veľmi veľké.

Poznámka Priestor nie je počet riadkov v tabuľke faktov. Priestor je plný kríža priestor pripojiť všetky dimenzie zrnitosti atribútov. Trvá dlhú dobu vymenovať tie bunky-v-jednom kontrolu bezpečnosti buniek.

Stav

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v sekcii "Platí pre".

Ako problém obísť

Obísť tento problém, použite jednu z nasledujúcich metód.

Metóda 1

Uvedené opatrenia, ktoré by mali byť zabezpečené do samostatných kocky a implementovať kocky úroveň zapisovania bezpečnosť za svoju úlohu.

Poznámka Výkon pri použití tejto metódy je tak rýchlo, ako keď dotaz beží pod admin úlohu. Však motív kocky sa stáva zložitý, a budete musieť vytvoriť virtuálne kocky použiť skupiny prepojených opatrení s cieľom vrátiť rôzne opatrenia v jediného dotazu MDX. Navyše, keď vykonáte operáciu writeback, budete musieť vytvoriť dotazu MDX, ktorý používa názov správne kocky na základe writeback opatrenie.

Metóda 2

Vykonať operáciu writeback na najnižšej úrovni granularity určitého člena. Nemôžete prideliť pre mnoho členov podrobné zrnitosti.

Poznámka Možno budete musieť vytvoriť figuríny členov dimenzie tabuliek, ktoré sú označené ako úprava členov v každej dimenzii, podporovať writeback činnosť.

Vlastnosti

ID článku: 2747616 - Posledná kontrola: 19. februára 2013 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Analysis Services
  • Microsoft SQL Server 2008 Analysis Services
  • Microsoft SQL Server 2005 Analysis Services
  • Microsoft SQL Server 2012 Analysis Services
Kľúčové slová: 
kbsurveynew kbtshoot kbexpertiseadvanced kbmt KB2747616 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2747616

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com