Funkce přesměrování složky funkce nefunguje

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 274789 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Jestliže povolíte funkce přesměrování složky počítače pro složku, například dokumenty, a dané složky je také k dispozici offline, může nastat následující chování:
  • Je-li zobrazit vlastnosti složky Dokumenty klepnutím pravým tlačítkem myši Dokumenty a klepnutím na příkaz Vlastnosti, zadaný cíl je staré síťového umístění složky Dokumenty.
  • Synchronizace změn provedených v souboru nebo souborů, v složku při offline neúspěšné. Při pokusu synchronizace obdržet následující chybovou zprávu:
    Soubory offline (\\Server\share na serveru): Nelze se připojit \\Server\share. Název sítě nebyl nalezen.

Příčina

K tomuto chování může dojít, protože soubor nebo soubory v přesměrované složce při provedli změny offline a tyto změny nebyly synchronizovány s síťové verze. Původní verze sítě přesměrované složky není k dispozici synchronizovat změny, složka nelze přesměrována do nového umístění v síti.

Řešení

Toto chování vyřešíte zpřístupnit předchozí síťové umístění přesměrované složky a povolit soubory offline budou synchronizovány. Při synchronizaci souborů offline složka přesměrována do nového umístění.

Pokud původní síťového umístění přesměrované soubory nemůže být vráceno online, obnovit mezipaměti souborů offline nebo databáze každého klienta ovlivněna.

Další informace naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
230738Restartování mezipaměti a databáze offline souborů

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku.

Vlastnosti

ID článku: 274789 - Poslední aktualizace: 1. března 2007 - Revize: 3.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbgpo kbprb KB274789 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:274789

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com