Klasör yeniden yönlendirme özelliği işlev.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 274789 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Bir klasörü, Belgelerim gibi bilgisayarınızın klasör yeniden yönlendirme özelliğini etkinleştirin ve bu klasörü de çevrimdışı aşağıdaki davranış ortaya çıkabilir varsa:
  • Bilgisayarım ' ı sağ tıklatıp Özellikler ' i tıklatarak <a0>Belgelerim</a0> klasörünün özelliklerini görüntüleyin, belirtilen hedef eski ağ Belgelerim klasörüne konumudur.
  • Değişikliklerin eşitlenmesi dosya veya dosyalar için yapılan, Belgelerim klasörünün çevrimdışı başarısız olur. Eşitleme çalışırken aşağıdaki hata iletisini alabilirsiniz:
    Çevrimdışı Dosyalar'ı (\\Server\share Sunucusu'ndaki): '\\Server\share.' bağlanmak için Ağ adı bulunamadı.

Neden

Bu davranış, bir dosya veya yeniden yönlendirilmiş klasöründeki sırasında yapılan değişiklikler nedeniyle oluşur çevrimdışı ve ağ üzerindeki sürümü ile bu değişiklikler eşitlenmedi. Yeniden yönlendirilen klasör özgün ağ sürümü değişiklikleri eşitlemek kullanılabilir durumda değilse, yeni bir ağ konumuna yeniden yönlendirilecek klasörün değiştiremiyor.

Çözüm

Bu davranışı gidermek için <a0></a0>, yeniden yönlendirilen klasörün önceki ağ konumu kullanılabilir hale getirmek ve eşitlenecek çevrimdışı dosyaları etkinleştirmek gerekir. Çevrimdışı dosyaların eşitlenip, klasörü yeni bir konuma yönlendirilebilir.

Yeniden yönlendirilen dosyalarının özgün ağ konumunu çevrimiçi döndürülemiyor, çevrimdışı dosyalar önbelleğini veya etkilenen her istemcideki veritabanı sıfırlandı.

Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
230738Çevrimdışı Dosyalar Önbelleğini/Veritabanını Yeniden Başlatma

Durum

Microsoft, bu makalenin başında listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 274789 - Last Review: 1 Mart 2007 Perşembe - Gözden geçirme: 3.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbgpo kbprb KB274789 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:274789

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com