INF: Microsoft SQL Server 7.0 ve Microsoft Data Engine (MSDE) 1.0 Service Pack 3 nasıl elde edilir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 274799 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Özet

Bu makalede, Microsoft SQL Server 7.0 ve Microsoft Data Engine (MSDE) 1.0, Service Pack 3 nasıl elde edilir. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
274797SQL Server 7.0 Service Pack 3 düzeltme_listesi
Hangi hizmet paketi belirlemek için düzey SQL Server, aşağıdaki deyim, bir SQL Server Query Analyzer'ı penceresinden çalıştırma çalışıyor:
SELECT @@version
				
bu sorgunun sonucudur:
  7.00.623 if SQL Server 7.0 with no service pack applied
  7.00.699 if SQL Server 7.0 Service Pack 1
  7.00.842 if SQL Server 7.0 Service Pack 2
  7.00.961 if SQL Server 7.0 Service Pack 3
				
Not: Bu hizmet paketi yalnızca geçerli geçerli bir Microsoft SQL Server sürüm 7.0 lisans olan sahipleri tarafından kullanılır. Bu hizmet paketi, bu sevk sonra SQL Server sürüm 7.0 bulunmuş belirli bazı sorunları gidermektedir.

Microsoft SQL Server 7.0 ve Microsoft Data Engine (MSDE) 1.0 Service Pack 3 (x 86) ıntel ve Alpha tabanlı bilgisayarlar için kullanılabilir.

Service Pack 3 yükleme nasıl kullanılır

Microsoft SQL Server 7.0 ve Microsoft Data Engine (MSDE) 1.0 Service Pack 3'ü yüklemek için <a0></a0>, aşağıdaki adımları gerçekleştirin:
 1. http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=1905 adresindeki Microsoft SQL Server 7.0 Service Pack 3 karşıdan yükleme sayfasına bağlanın.
 2. Karşıdan yükleme, istediğiniz başlığı tıklatın. Yükleme kolaylaştırmak için <a0></a0>, hizmet paketi iki bölüme ayrılmış. Bu iki veritabanı bileşenleri SP3 ve OLAP Services bileşenleri SP3 bölümleridir.

  Not: hizmet paketini, yerelleştirilmiş bir sürümü için aradığınız, Dil Seç aşağı açılan liste kutusunu uygun dili seçmek için kullanmaya dikkat edin.
 3. Karşıdan yükleme daha sonra yüklemeyi bilgisayarınıza kopyalamak için Bu programı diske kaydet ' i seçin.
 4. Hizmet paketi, <a0>Bileşen</a0> dosyalarına genişletin ve sonra Kur programını çalıştırmak için kendi kendine ayıklanan yürütülebilir dosya olarak çalıştırın.

Daha fazla bilgi

Daha fazla bilgi veya bu hizmet paketi ile ilgili Yardım gerekirse, birincil destek sağlayıcınıza başvurun.

Sorunuza yanıt vermedi görüyor musunuz? Adresindeki Microsoft SQL Server haber grupları'nı ziyaret edin: Microsoft SQL Server Newsgroups

Bu veya başka Microsoft SQL Server Bilgi Bankası makaleleri hakkında görüşünüzü bildirmek ister misiniz? Bize Not SQLKB@Microsoft.com bırak

Özellikler

Makale numarası: 274799 - Last Review: 24 Şubat 2014 Pazartesi - Gözden geçirme: 5.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft SQL Server 7.0 Standard Edition
 • Microsoft SQL Server OLAP Services
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt atdownload kbinfo KB274799 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:274799

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com