Internet Explorer 5.5 sıkıştırılmış içerik HTTP sürüm 1.0 izin Not

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 274803 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
ÖNEMLI: Bu makale kayıt defterini değiştirmeyle ilgili bilgiler içermektedir. Kayıt defterini değiştirmeden önce yedeklediğinizden ve bir sorun çıkması durumunda kayıt defterini geri nasıl yükleyeceğinizi anladığınızdan emin olun. Kayıt defterini yedekleme, geri yükleme ve düzenleme ile ilgili bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
256986Microsoft Windows Kayıt Defteri'nin Açıklaması
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Internet Explorer sürüm 5.5 sıkıştırılmış içerik ile HyperText Transfer Protocol (HTTP) sürüm 1.0 ınternet'e veya bir proxy bağlantısı kullanarak doğrudan bir bağlantı üzerinden kabul eder. Internet Explorer 5.01, HTTP 1.0 ile sıkıştırılmış içerik üzerinden ınternet'e doğrudan bağlantı kabul etmez, ancak sıkıştırma HTTP 1.0 ile proxy üzerinden kabul edin.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, almak ve ınternet Explorer 5.5 Service Pack 1'i yükleyin. Bunu yapma hakkında ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
276369Internet Explorer 5.5 Service Pack 1 nasıl elde edilir

Pratik Çözüm

UYARı: Kayıt Defteri Düzenleyicisi'ni yanlış kullanırsanız, işletim sisteminizi yeniden yüklemenizi gerektirebilecek ciddi sorunlara neden olabilir. Microsoft, Kayıt Defteri Düzenleyicisi yanlış kullanımından kaynaklanan sorunları çözebileceğinizi garanti edemez. Kayıt Defteri Düzenleyicisi'ni kullanmak kendi sorumluluğunuzdadır.

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, ınternet Explorer sürüm 5.5 sıkıştırılmış içerik HTTP 1.0 kullanın böylece ınternet Explorer 5.5 Service Pack 1 işlevi ekledi dikkat edin. Ancak, bu işlevselliği etkinleştirmek için <a0></a0>, aşağıdaki kayıt defteri anahtarını görüntülemek için Kayıt Defteri Düzenleyicisi'ni (Regedt32.exe) kullanın:
Hkey_local_machıne\software\microsoft\windows\currentversion\ınternet ayarları
Aşağıdaki kayıt defteri değerini ekleyin ve sonra da Kayıt Defteri Düzenleyicisi'nden çıkın:
Değer adı: AllowGZipThroughProxy
Veri türü: REG_DWORD
Sayı tabanı: onaltılık
Değer: 0x00000001

Durum

Microsoft, bu makalenin başında listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 274803 - Last Review: 2 Şubat 2014 Pazar - Gözden geçirme: 2.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Internet Explorer 5.5
  • Microsoft Internet Explorer 5.5
  • Microsoft Internet Explorer 5.5
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbenv kbie550sp1fix kbprb KB274803 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:274803

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com