Oprava: Přihlášení k produktu Forefront Unified Access Gateway 2010 kmenovou nemusí být úspěšný, pokud úložiště služby Active Directory je nastavena na "Použít místní služby active directory d...

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2748172
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Zvažte následující scénář:
  • Kmenovou používá jako úložiště ověřování služby Active Directory.
  • Publikovat zavazadlového prostoru na serveru se systémem Microsoft Forefront Unified Access Gateway (UAG) 2010.
  • Úložiště ověřování služby Active Directory je nastavena na hodnotu Použít místní služby active directory doménové struktury ověřování.
  • Zkuste se přihlásit do zavazadlového prostoru.

V tomto scénáři neúspěšné přihlášení.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože aplikace Forefront UAG 2010 vydává nesprávný dotaz DNS. Nesprávný dotaz má za následek seznam serverů. Zahrnuty v tomto seznamu jsou řadiče domény, které nejsou servery globálního katalogu. Forefront UAG nesprávně předpokládá, že seznam obsahuje pouze globální katalogové servery. Protože Forefront UAG se pokusí připojit k řadiči domény, který je považován za server globálního katalogu, Forefront UAG nemůže dokončit proces ověření.

Řešení

Chcete-li vyřešit tento problém, nainstalujte aktualizaci service pack, která je popsána v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
2710791 Popis aktualizace Service Pack 2 pro Forefront Unified Access Gateway 2010

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Odkazy

Další informace o terminologii aktualizace softwaru najdete kliknutím na následující číslo článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684 Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 2748172 - Poslední aktualizace: 7. prosince 2012 - Revize: 1.0
Klíčová slova: 
kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbsurveynew kbbug kbmt KB2748172 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2748172

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com