Proces EdgeTransport.exe ulega awarii na serwerze Exchange Server 2007 koncentratora transportu, jeśli serwer przetworzy jednego wystąpienia spotkania cyklicznego

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2748658 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Jeśli serwer Microsoft Exchange Server 2007 koncentratora transportu przetwarza jednego wystąpienia spotkania cyklicznego, którego właściwość AppointmentRecurrenceBlob ustawiona, ulega awarii procesu EdgeTransport.exe (usługa Microsoft Exchange Transport) na serwerze. Oczekiwane zachowanie jest, że usługa Exchange Transport rozwiązuje problem i kontynuuje działanie.

Ponadto następujące zdarzenia są rejestrowane w dzienniku aplikacji:

Czas: Godzina
ID: 10003
Poziom: błąd
Źródło: MSExchangeTransport
Maszyna: Komputer
Komunikat o błędzie: Proces transportu nie powiodło się podczas przetwarzania z następujący stos wywołań wiadomości: System.InvalidOperationException: właściwość AppointmentRecurrenceBlob jest niedozwolony na spotkanie wystąpień.


Czas: Godzina
ID: 4999
Poziom: błąd
Źródło: Wspólne MSExchange
Maszyna: Komputer
Komunikat o błędzie: Raport programu Watson zostaną wysłane do dw20.exe identyfikator procesu: Identyfikator procesu, z parametrami: E12, Typ kompilacji, Numer wersji, edgetransport, M.E.D.Storage, M.E.D.S.OccurrencePropertyBag.InternalSetValidatedStoreProperty, System.InvalidOperationException, XXXX, Numer wersji. ErrorReportingEnabled: FAŁSZ

Przyczyna

Ten problem występuje, ponieważ jedno wystąpienie wezwania na spotkania nie obsługują właściwości AppointmentRecurrenceBlob . W związku z tym InvalidOperationException wyjątek jest generowany, który powoduje, że proces EdgeTransport.exe, awarie.

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, należy zainstalować następujący pakiet zbiorczy aktualizacji:
2746157 Opis pakietu zbiorczego aktualizacji 9 dla Exchange Server 2007 z dodatkiem Service Pack 3

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft, które są wymienione w sekcji "Informacje zawarte w tym artykule dotyczą".

Więcej informacji

Aby uzyskać więcej informacji o elemencie widoku kalendarza przejdź do następującej witryny firmy Microsoft:
Ogólne informacje o elemencie widoku kalendarza

Właściwości

Numer ID artykułu: 2748658 - Ostatnia weryfikacja: 17 grudnia 2012 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Exchange Server 2007 Service Pack 3 na następujących platformach
    • Microsoft Exchange Server 2007 Enterprise Edition
    • Microsoft Exchange Server 2007 Standard Edition
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseinter kbmt KB2748658 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2748658

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com