Komunikat raportu o Niedostarczeniu, zawierający nieprawidłowo adresatów dostarczanie pomyślne wiadomości w środowisku programu Exchange Server 2010

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2748767 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Rozważmy następujący scenariusz:
  • Możesz skonfigurować serwer Microsoft Exchange Server 2010 koncentratora transportu do routowania wiadomości Internet za pośrednictwem inteligentnego hosta innej firmy.
  • Użytkownik wysyła wiadomość e-mail do wielu adresatów zewnętrznych.
  • Dostawy do jednego lub kilku adresatów zakończy się pomyślnie i dostarczenie do jednego lub kilku adresatów nie powiedzie się. Na przykład dostarczenie do nieistniejących adresatów zewnętrznych nie powiedzie się.
W tym scenariuszu użytkownik otrzyma komunikat raportu o niedostarczeniu (NDR), który niepoprawnie wskazuje błąd dostawy dla wszystkich odbiorców.

Uwaga Oczekiwane zachowanie jest, że komunikat NDR zawiera tylko adresaci, dla których dostarczenie nie powiedzie się.

Przyczyna

Ten problem występuje, ponieważ serwer koncentratora transportu niepoprawnie dodaje adresatów do tabel adresatów dla powiadomień usługi dostawy (DSN). Ponadto nazwy DSN pochodzi z inteligentnego hosta innej firmy. W związku z tym komunikat raportu o Niedostarczeniu zawiera wszystkich adresatów.

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, należy zainstalować następujący pakiet zbiorczy aktualizacji:
2719800 Opis pakietu zbiorczego aktualizacji 5 dla programu Exchange Server 2010 z dodatkiem Service Pack 2

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft, które są wymienione w sekcji "Informacje zawarte w tym artykule dotyczą".

Więcej informacji

Aby uzyskać więcej informacji dotyczących sposobu konfigurowania wysłać właściwości łącznika, przejdź do następującej witryny firmy Microsoft:
Konfigurowanie właściwości łącznika Send
Aby uzyskać więcej informacji na temat roli serwera Transport centralny przejdź do następującej witryny firmy Microsoft:
Omówienie roli serwera Transport centralny
Aby uzyskać więcej informacji o tym, jak utworzyć łącznik wysyłania SMTP, przejdź do następującej witryny firmy Microsoft:
Utworzyć łącznik wysyłania SMTP

Właściwości

Numer ID artykułu: 2748767 - Ostatnia weryfikacja: 16 listopada 2012 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Exchange Server 2010 Service Pack 2 na następujących platformach
    • Microsoft Exchange Server 2010 Enterprise
    • Microsoft Exchange Server 2010 Standard
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseinter kbmt KB2748767 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2748767

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com