Servery DHCP zprávu selhání různých států nebo nejsou replikovány informace o zapůjčení DHCP se systémem Windows Server 2012 vztah převzetí služeb při selhání

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2751456 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při použití konfigurace protokolu DHCP (Dynamic Host) převzetí služeb při selhání v systému Windows Server 2012 vyskytnout jeden nebo více následujících problémů:
  • Dva servery DHCP ve vztahu k převzetí služeb při selhání zprávu selhání různých států. K tomuto problému dochází, přestože jsou oba servery připojeny k síti.
  • Některé informace o zapůjčení není úspěšně replikován mezi dva servery DHCP, přestože oba servery sestavy stavu typické převzetí služeb při selhání.

Příčina

Tyto známé problémy s DHCP při selhání v systému Windows Server 2012. Těmto problémům dochází při splnění následujících podmínek:
  • Stávající obory jsou migrovány do systému Windows Server 2012 pomocí netsh dhcp server export a netsh dhcp server importpříkazy. Nebo existující server DHCP je upgradován na Windows Server 2012.
  • Obor má jeden nebo více neaktivní rezervace při migraci oboru nebo při inovaci serveru DHCP.

Řešení

Tyto problémy vyřešit, můžete použít balíček kumulativní aktualizace, která je popsána v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
2756872 Klient systému Windows 8 a kumulativní aktualizace pro systém Windows Server 2012 všeobecné dostupnosti
Poznámka: Vyřešit problémy v existující vztah převzetí služeb při selhání, odstraníte vztah před použít balíček aktualizace a znovu vytvořit vztah převzetí služeb při selhání. Tyto problémy nedochází, pokud po instalaci balíčku kumulativní aktualizace je vytvořen vztah převzetí služeb při selhání.

Jak potíže obejít

Tyto problémy vyřešit, použijte následující příkazy prostředí Windows PowerShell přenesení oborů do roku 2012 Windows Server:
  • Export DhcpServer
  • Import DhcpServer
Následuje ukázka sadu příkazů:
Export-DhcpServer $env:SystemRoot\System32\Dhcp\Temp.txt
Import-DhcpServer -BackupPath $env:SystemRoot\System32\Dhcp\Backup -File $env:SystemRoot\System32\Dhcp\Temp.txt -ScopeOverwrite -Leases
Restart-Service DHCPServer

Další informace

Tyto problémy nedochází, pokud obory jsou přeneseny pomocí příkazů prostředí Windows PowerShell Export DhcpServer a Import DhcpServer.

Vlastnosti

ID článku: 2751456 - Poslední aktualizace: 6. listopadu 2012 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Windows Server 2012 Datacenter
  • Windows Server 2012 Standard
Klíčová slova: 
kbprb kbexpertiseadvanced kbsurveynew kbmt KB2751456 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2751456

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com