Servery DHCP správa rôznych failover štáty alebo nie replikovať prenájmu informácie vo vzťahu failover DHCP založených na Windows Server 2012

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2751456 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Príznaky

Sa vyskytnúť niektorý z nasledujúcich problémov pri použití konfigurácie protokolu DHCP (Dynamic Host) failover v Windows Server 2012:
  • Dva servery DHCP v failover vzťah správu rôznych failover štátov. Tento problém sa vyskytuje aj keď oba servery sú pripojené k sieti.
  • Niektoré prenájmu informácie nie je replikovaná úspešne medzi dva servery DHCP hoci obidva servery správu typické zlyhanie štátu.

Príčina

Tieto sú známe problémy s failover DHCP v systéme Windows Server 2012. Tieto problémy sa vyskytujú, keď sú splnené nasledovné podmienky:
  • Existujúcich rozsahov sa sťahoval do Windows Server 2012 pomocou export pre server dhcp programu Netsh a netsh dhcp server importpríkazy. Alebo existujúci server DHCP je inovovať na Windows Server 2012.
  • Rozsah má jednu alebo viac výhrad neaktívne keď rozsah migrácie alebo ak DHCP server je aktualizovaný.

Riešenie

Ak chcete vyriešiť tieto problémy, uplatňovať Kumulatívna aktualizácia balík, ktorý je popísaný v nasledujúcom článku databázy Microsoft Knowledge Base:
2756872 Klienta Windows 8 a Windows Server 2012 všeobecnej dostupnosti Kumulatívna aktualizácia
Poznámka Pri riešení problematiky existujúci vzťah failover, odstrániť vzťah skôr, než použijete balík aktualizácie, a potom re-vytvoriť náhradný vzťah. Tieto problémy sa nevyskytujú, ak náhradný vzťah vytvorený po použijete Kumulatívna aktualizácia balíka.

Ako problém obísť

Okolo týchto problémov, použite nasledujúce príkazy prostredia Windows PowerShell migrovať rozsahy na Windows Server 2012:
  • Vývoz-DhcpServer
  • Dovoz-DhcpServer
Toto je vzorka sadu príkazov:
Export-DhcpServer $env:SystemRoot\System32\Dhcp\Temp.txt -Leases
Import-DhcpServer -BackupPath $env:SystemRoot\System32\Dhcp\Backup -File $env:SystemRoot\System32\Dhcp\Temp.txt -ScopeOverwrite -Leases
Restart-Service DHCPServer

Ďalšie informácie

Tieto problémy sa nevyskytujú, ak rozsahy sú migráciu pomocou príkazu prostredia Windows PowerShellDhcpServer vývozných a Dovozných-DhcpServer.

Vlastnosti

ID článku: 2751456 - Posledná kontrola: 28. augusta 2013 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Windows Server 2012 Datacenter
  • Windows Server 2012 Standard
Kľúčové slová: 
kbprb kbexpertiseadvanced kbsurveynew kbmt KB2751456 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2751456

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com