Gizli bir kullanıcının paylaşılan klasörünü açmak için LegacyExchangeDN değeri kullanamazsınız

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2752427 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Gizli posta kutusu kullanıcının paylaşılan klasöre kendi LegacyExchangeDN özniteliği kullanarak açmaya çalıştığınızda Microsoft Outlook 2010'da, Adları Denetle iletişim kutusu ile birlikte aşağıdaki ileti görüntülenir:
Microsoft Outlook tanımıyor"legDN".
Bu iletide, legDNaçık diğer kullanıcının klasörü iletişim kutusunda yazdığınız LegacyExchangeDN değeri için bir yertutucudur.

Neden

Alıcı genel adres listesi (GAL) gizlidir ve bu, "Belirtiler" bölümünde anlatılan davranışa neden olur. Microsoft Exchange Server 2010 ortak yapılan bir alıcı diğer önlemek için bu işlevselliği sağlar. Güvenlik nedenleriyle bu işlevi etkinleştirilmemiş olabilir. Ayrıca, Exchange Yöneticisi çok sayıda kullanıcı tarafından yanlışlıkla kullanılan kaynak alıcılar engellemek isteyebilirsiniz. Outlook kullanıcı çevrimdışı adres defteri (OAB) kullanıyorsa, kullanıcı gizli bir kullanıcının paylaşılan klasörlere erişemez. Kullanıcı klasörleri görüntüleme iznine sahip olsanız bile böyledir.

Alıcı GAL gizli olduğunda, Exchange server OAB oluşturduğunda alıcı OAB eklenir. Bir Outlook istemcisinin etkin Önbelleğe Alınmış Exchange Modu varsa, alıcı OAB listelenmez. Bu nedenle, paylaşılan klasöre erişmek için tipik yöntemleri OAB gizli bir kullanıcı seçin kullanıcı izin vermez.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için Exchange Server 2010 güncelleştirme toplaması ve Outlook 2010 düzeltme paketi yüklemeniz gerekir. Bu iki ürün güncelleştirmeleri birlikte paylaşılan klasörleri açmak için kullanılacak gizli kullanıcının LegacyExchangeDN (legdn) değeri etkinleştirmek için iş.

Bu senaryoda LegacyExchangeDN (legdn) değeri etkinleştirmek için şu adımları izleyin:
  1. Exchange Server 2010 güncelleştirmeyi yükleyin. Bunu yapmak için aşağıdaki güncelleştirmeyi uygulayın:
    2685289 Exchange Server 2010 Service Pack 2 için Güncelleştirme Toplaması 3'in açıklaması
  2. Outlook 2010 güncelleştirmeyi yükleyin. Bunu yapmak için aşağıdaki güncelleştirmeyi uygulayın:
    2687351 Outlook 2010 düzeltme paketi (Outlook-x-none.msp): 28 Ağustos 2012

Her iki güncelleştirme yüklendikten sonra Outlook 2010 gizli bir posta kutusunun paylaşılan klasörleri açmak için kullanabilirsiniz. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:
  1. Outlook 2010'de Şerit'te Dosya sekmesini tıklatın ve ' ı tıklatın.
  2. Diğer kullanıcının klasörütıklatın.
Bu aşağıdaki ekran görüntüsünde gösterildiği gibi açık diğer kullanıcının klasörü iletişim kutusu açılır. Paylaşılan bir klasörü açmak, gizli posta kutusu için LegacyExchangeDN değeri yazın.

Bu resmi kapatBu resmi aç
Açık diğer kullanıcının klasörü iletişim kutusu için ekran görüntüsü

NotGizli bir alıcının paylaşılan klasörünü açmak için gizli kullanıcının LegacyExchangeDN değer sağlamalısınız. Exchange Server yöneticinizden bu öznitelik değeri elde edilebilir. Outlook Giriş LegacyExchangeDN tanır ve giriş GAL OAB adlarla değil ve giderir.

Önemli Bu LegacyExchangeDN değeri içinde gizli bir kullanıcının paylaşılan klasörleri açmak için kullanılabilir yalnızca iletişim kutusudur. Bir Exchange alıcıdan GAL gizli paylaşılan takvimi aç için Takvim modülü iletişim kutularını kullanamazsınız.

Daha fazla bilgi

Exchange server güncelleştirme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
2670099 Outlook, gizli posta kutuları Exchange Server 2010 ortamında LegacyExchangeDN çözümlenemiyor

Özellikler

Makale numarası: 2752427 - Last Review: 3 Eylül 2013 Salı - Gözden geçirme: 2.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Outlook 2010
Anahtar Kelimeler: 
kbmt KB2752427 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2752427

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com