Kogumit ei saa luua veebirakenduse üürnik saidi SharePoint Server 2013 teise veebirakenduse

Artiklite tõlked Artiklite tõlked
Artikli ID: 2752609 - Vaadake tooteid, millega see artikkel seostub.
Laienda kõik | Ahenda kõik

Sümptomid

Eeldada, et seadistada saiditellimusega võimaldava Interneti-rakenduse Microsoft SharePoint Server 2013 pargis. Seejärel avate rentnikadministratsiooni saiti mis on majutatud veebirakenduse. Kui proovite luua saidikogumi erineva veebirakenduse, klõpsates Uus üürnik kohapeal, ebaõnnestub.

Põhjus

Selline käitumine on ette nähtud. Iga veebirakendus majutab rentnikadministratsiooni saidi ja te ei saa kasutada rentnikadministratsiooni sait, mis on majutatud üks veebirakendus saidikogumi loomiseks muu veebirakendus.

Vastukaal

Selle probleemi lahendamiseks käivitage PowerShelli käskude saidikogumi loomiseks veebirakendus. Seejärel lisada saidikogumi saidi tellimus, et olete konfigureerinud. Selle tegemiseks järgige neid samme:
 • Saada saidi tellimus ID-d. Selleks käivitage järgmine PowerShelli käsk:

  Saada-SPSiteSubscriptioni
 • Saate luua saitide kogum, mis toetab selle saidi saiditellimust. Selleks, kasutage järgmisi cmdlet-i käitamiseks saidi tellimus ID:

  Uus-SPSite

  Märkus Rohkem infot on Uus-SPSite cmdlet-käsu, minna järgmine artikkel Microsofti veebisaidilt:
  Uus-SPSite

Atribuudid

Artikli ID: 2752609 - Viimati läbi vaadatud: 10. detsember 2012 - Redaktsioon: 3.0
Kehtib järgmise lõigu kohta:
 • Microsoft SharePoint Server 2013
Märksõnad: 
kbmt KB2752609 KbMtet
Masintõlgitud
NB! See artikkel on tõlgitud Microsofti masintõlketarkvara mitte inimtõlkija abil. Microsoft pakub teile nii inimeste abil kui ka masintõlgitud artikleid, nii et teil on juurdepääs kõigile meie teabebaasi artiklitele teie omas keeles. Sellegipoolest pole masintõlgitud artikkel alati täiuslik. See võib sisaldada vigu sõnavaras, lauseehituses või grammatikas, nagu neid võiks teha teie keelt võõrkeelena kõnelev isik. Microsoft ei vastuta mingite ebatäpsuste, tõrgete ega kahjude eest, mis on tulenenud sisu valest tõlkest või selle kasutamisest meie klientide poolt. Samuti värskendab Microsoft masintõlketarkvara sageli.
Artikli ingliskeelse versiooni kuvamiseks klõpsake siin: 2752609

Andke tagasisidet

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com