Nemôžete vytvoriť kolekciu lokalít vo webovej aplikácii od nájomcu stránky v inom webovú aplikáciu v SharePoint Server 2013

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2752609 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Priznaky

Predpokladajme, že nakonfigurujete odberu lokalít vo webovej aplikácii Microsoft SharePoint Server 2013 farme. Potom si vyhľadajte lokalitu správy nájomníka, ktorý je hostiteľom webovej aplikácie. Keď sa pokúsite vytvoriť kolekciu lokalít v rôznych webovú aplikáciu kliknutím na tlačidlo nový na lokalite nájomcu, proces zlyhá.

Pricina

Toto správanie je zámerné. Každá webová aplikácia je hostiteľom nájomníka stránok, a nemôžete používať nájomca web, ktorý je hostiteľom jednej webovej aplikácii vytvoriť kolekciu lokalít v inej webovej aplikácie.

Riešenie

Tento problém obísť, spustite príkazov PowerShell vytvoriť kolekciu lokalít vo webovej aplikácii. Potom pridajte kolekciu lokalít k odberu lokality, ktoré ste nakonfigurovali. Chcete urobiť, postupujte nasledovne:
 • Získajte stránok predplatné ID. Chcete urobiť, spustite nasledujúci príkaz prostredia PowerShell:

  Get-procedúry SPSiteSubscription
 • Vytvoriť kolekciu lokalít, ktorý sa prihlásil na odber lokality. Vykonáte to pomocou Identifikácia odberu lokality spustiť nasledovné cmdlet:

  Nové-SPSite

  Poznámka Ďalšie informácie o Nové-SPSite cmdlet, prejdite na nasledujúci článok vo webovej lokalite spoločnosti Microsoft:
  Nové-SPSite

Vlastnosti

ID článku: 2752609 - Posledná kontrola: 6. novembra 2012 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft SharePoint Server 2013
Kľúčové slová: 
kbmt KB2752609 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2752609

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com