Kiracı sitesinden SharePoint Server 2013'ndaki başka bir web uygulamasında bir web uygulamasında bir site koleksiyonu oluşturamazsınız

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2752609 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft SharePoint Server 2013 gruptaki bir web uygulamasında site aboneliği yapılandırdığınızı varsayın. Sonra web uygulaması tarafından barındırılan bir Kiracı Yönetim sitesi için gözatın. Yeni Kiracı sitesinde tıklatarak farklı web uygulamasında site koleksiyonu oluşturmak çalıştığınızda işlem başarısız olur.

Neden

Bu davranış tasarım gereğidir. Her web uygulamasını barındıran Kiracı site ve site koleksiyonu içinde başka bir web uygulaması oluşturmak için bir web uygulaması tarafından barındırılan bir Kiracı sitesi kullanamazsınız.

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için bir web uygulamasında bir site koleksiyonu oluşturmak için PowerShell komutlarını çalıştırın. Ardından, site koleksiyonu için yapılandırdığınız site aboneliği ekleyin. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:
 • Site abonelik kimliği Al Bunu yapmak için aşağıdaki PowerShell komutunu çalıştırın:

  Get SPSiteSubscription
 • Site aboneliği abone olan bir site koleksiyonu oluşturun. Bunu yapmak için aşağıdaki cmdlet'i çalıştırmak için site abonelik kimliği kullanın:

  Yeni SPSite

  Not Hakkında daha fazla bilgi için Yeni SPSite cmdlet, aşağıdaki makalede Microsoft Web sitesine gidin:
  Yeni SPSite

Özellikler

Makale numarası: 2752609 - Last Review: 6 Kasım 2012 Salı - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft SharePoint Server 2013
Anahtar Kelimeler: 
kbmt KB2752609 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2752609

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com