Не вдалося створити колекцію сайтів у веб-застосунку від сайту компонентів в іншій веб-застосунок у SharePoint Server 2013

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2752609 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

Ознаки

Припустимо, настроювання підписки сайту в веб-застосунок у фермі Microsoft SharePoint Server 2013. Потім у разі переходу до сайту адміністрування компонентів, що є розміщення веб-застосунку. Під Вільний час спроби створення колекція сайтів у різних веб-додатків, натиснувши новий на сайті компонентів, процес не може.

причина

Цю ситуацію передбачено. Кожен веб-застосунок хостів сайту компонентів, і не можна використовувати сайту компонентів, яку розташовано на одному веб-застосунок для створення колекція сайтів в іншій веб-застосунку.

Обхідний шлях

Щоб вирішити цю проблему, запустіть PowerShell команди для створення колекція сайтів у веб-застосунку. Потім додайте колекція сайтів для підписки сайту, які ви настроїли. Для цього виконайте такі дії:
 • Отримати сайт ID підписки. Для цього виконайте таку команду PowerShell:

  Get-підписки сайту SharePoint.
 • Створення колекція сайтів, яка приєднується до підписки сайту. Для цього використовують Ідентифікатор підписки сайту запустити командлет наступні:

  Нові SPSite

  Примітка Для отримання додаткових відомостей про в Нові SPSite командлет, перейдіть у статті на веб-сайті Microsoft:
  Нові SPSite

Властивості

Номер статті: 2752609 - Востаннє переглянуто: 6 листопада 2012 р. - Редакція: 1.0
Застосовується до:
 • Microsoft SharePoint Server 2013
Ключові слова: 
kbmt KB2752609 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2752609

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com