XCLN: Odeslané zprávy, zůstane v pošty k odeslání pro déle než očekávané

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 275261 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při odeslání zprávy z e-mailového klienta, který je nakonfigurován pro použití osobní složku úložiště zprávy odesílány téměř okamžitě, ale zůstane kopie zprávy ve složce Pošta k odeslání 15 sekund nebo déle.

Poznámka: Toto chování neovlivní schopnost odesílat zprávy z e-mailového klienta prostřednictvím serveru Exchange 2000. Ovlivní pouze množství času, pro které zprávy zůstávají ve složce Pošta k odeslání po jsou odeslány.

Příčina

Exchange 2000 Server se pokusí minimalizuje provoz v síti podle zpozdí oznámení User Datagram Protocol (UDP), které jsou odeslány e-mailových klientů, například oznámení, která je odeslána odstranit zprávy ze složky Pošta k odeslání. Zpozdí UDP oznámení umožňuje kombinovat podobné oznámení do jediné přenos UDP, a tím snižuje celkový počet přenosů mezi serverem a e-mailového klienta serveru. Zatímco toto chování snižuje celkový objem provozu v síti, ji může být považován problém výkonu v e-mailového klienta.

Řešení

Tento problém vyřešíte instalací nejnovější aktualizace Service Pack pro server Microsoft Exchange 2000 Server. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
301378XGEN: Jak získat nejnovější program Exchange 2000 Server Service Pack
Anglická verze této opravy má následující nebo vyšší atributy souborů:

Součást: HTTP-DAV

Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze
Exoledb.dll6.0.4418.10

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v systému Microsoft Exchange 2000 Server. Tento problém byl poprvé opraven v aktualizaci Microsoft Exchange 2000 Server Service Pack 1.

Vlastnosti

ID článku: 275261 - Poslední aktualizace: 6. února 2014 - Revize: 1.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbexchange2000presp1fix kbfix KB275261 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:275261

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com