XCLN: Gönderilen iletiler içinde kalıyor. beklenenden daha uzun süre giden kutusu

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 275261 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Bir kişisel klasör deposu kullanacak biçimde yapılandırılmış bir e-posta istemcisi ileti gönderdiğinizde, iletinin hemen gönderilir, ancak iletinin bir kopyası, 15 saniye veya daha uzun Kutusu'nda kalır.

Not Bu davranış, bir e-posta istemcisinden bir Exchange 2000 sunucusu üzerinden ileti göndermek için yeteneğinizi etkilemez. Yalnızca, bunlar gönderdikten sonra iletiler Giden Kutunuzdaki kalır süreyi etkiler.

Neden

Istemciler, Giden Kutunuzdaki iletileri silmek için gönderilir bildirimi gibi e-posta gönderen Kullanıcı Datagram Protokolü (UDP) bildirimleri geciktirme tarafından ağ trafiğini en aza indirmek, Exchange 2000 Server'da çalışır. UDP bildirimleri geciktirme, benzer bir bildirim böylece e-posta istemci ile sunucu arasındaki transferleri toplam sayısını azaltarak tek bir UDP aktarım içine birleştirmek sunucunun sağlar. Bu davranış ağdaki trafiği genel miktarını azaltır, ancak bunu bir performans sorunu e-posta istemcisi olarak algılanır.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için, en son Microsoft Exchange Server 2000 hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
301378XGEN: en son Exchange 2000 Server hizmet paketi nasıl elde edilir
Bu düzeltmenin İngilizce sürümünde aşağıdaki dosya öznitelikleri veya üstü bulunur:

Bileşeni: HTTP-DAV

Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya AdıSürüm
Exoledb.dll6.0.4418.10

Durum

Microsoft bu sorunun, Microsoft Exchange 2000 Server'da bulunduğunu onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak Microsoft Exchange 2000 Server Service Pack 1'de giderilmiştir.

Özellikler

Makale numarası: 275261 - Last Review: 2 Şubat 2014 Pazar - Gözden geçirme: 1.4
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbexchange2000presp1fix kbfix KB275261 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:275261

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com